Ucuz Sohbet Hatti


Sohbet hatti

Satamayız canım yani evi milyon dolardan satarsak gider çünkü normal bir bir hata yaparsak peki yapacaksın yeni oto milyon dolar teklif edeceğim satıcı geri adım atmadı tam fiyatı ödedik yani eve 1.4 milyon dolar verdik evin değerini milyon doların. Üstüne çekeceksek yapacak çok işimiz var gün gün girilmez burası çok sıcak merhaba dostum nasılsın önce burası çok sıcak dedin kumsalın daha serin olacağını düşünürdüm pekala bugün bodrum’dan dolayı bir sürü metrekare kaybettiğimizi fark ettim aslında bunu bırakabiliriz. Şuradaki alana bakın bunu dışarıya inşa edersek burası yürüme alanı olur Sohbet Hatti size, göstereceğim burası tamamıyla öyle alan yani bunu dışarıya inşa ederiz alanın hepsini kullanmış oluruz dersiniz arda neredeyse her yatak odasının kendine ait bir banyosu var. Burada böyle burada düşündüğüm şey buraya bir ekleme yapma dersiniz bir buçuk iki metre dışarıya çıkalım yani artık burada bir yatak odası var sonra yatak odasının içinde özel.

Sohbet hatti

Bir banyo olacak var olan banyo uzaktaki yatak odasını özel bir hale getirebiliriz sence kaça mal olur yapısal işler metrekare yaklaşık bin dolar tutar eli 5000 dolar evet sana bir şey soracağım yapıya kaç metrekare ekliyoruz yaklaşık evin yeri. Satış fiyatı metrekareye yaklaşık 1000 dolar yani metrekare daha eklersek değeri 100.000 dolar daha artmış olacak bin dolar almak için bin dolar koyabiliriz dersinler programımızı büyük olasılıkla ekleyecek bak diyeceğim evde büyük oynamalıyız her şeyimiz ortaya koymalıyız i̇şe. Yararsa biz kazanırız var tamam bin dolar tamam bir planım var Sohbet Hatti yeni, yatak odası alanınız düşündüğünde çok daha iyi olmuş eskiden duvar buradaydı size daha geniş bir ikinci ebeveyn odası verdi buraya ekledik geniş bir duş yeri. Tarafta gömme dolap var arkada bir yatak odamız olacağını sanıyordum orada bir yatak odası var yatak odası dışarı doğru genişletildi zaman burası.

Sohbet hatti

Banyo orası banyonuz 139 çok daha iyi durumda var biraz daha sen evet tuğla iyisi endüstriyel havalı bir dokunuş katıyor tezgahlar siyah meşe için beyaz kuvars sonra beyaz meşe içinde siyahımız var dolaplar için ekstra ekstra 1.500 dolar dolapları. Için böyle para harcamadık biliyorum ama burada şimdi tamamen farklı bir durumdayız bunu unutma korona dermanı düşünüyorsun değil ama bayıldım mutfağı güzel görünecekken merhaba yani aslında i̇kisi güzel ama sence iki fayansı karıştırıp eşleştiremez miyiz ara sıra tamam. Bir sorun var çünkü üst kat çok farklı görünüyor yani farklı Sohbet Hatti olan, pencereleri kırdık bir bağlantı koymak zorunda kaldık çünkü pencereleri doğrusu bunu yapmalıyız çünkü evin önü çok çirkin bir şey yapmalıyız sence bunu yapalım dersin tamam. Dışarıdan söz etmeye başlamışken renklerden söze fikrini çok sevdim ben beyaz yaparız böylece kendini gösterir 192 gün orada kaç jet ski var görüyor musun kuru duvarı yapıyoruztı paraya metrekareye ekledik görüşmek üzere bir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*