Atesli Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Sürü var ama bak üste kadar her tarafa döşenecek hatta pencereleri saracak pekala iyi görünüyor evet nasıl gidiyor her şey ortaya çıkmaya başladı sanırım bunu anladım evlerin fiyatı yükselirken lüks detayları koyma vakti geliyor kibar metrelik merdiven duvarının üstüne. Ahşap panel vurgu ekliyoruz öndeki veranda içinde özel bir bahçe şömine merhaba merhaba tam vaktinde düşünüyorsun sen buna gri tuğlalar ekledin numuneye baktığım zaman hepsinin parlak beyaz olacağını düşünmüştüm böyle bir farklılığı bilmiyordum içinde bir sürü gri var. Bence çok koyu hayır zaman harcadık sanırım hepsini beyaza boyamalıyız kadar Sohbet Hatti tutar, ama yapmalıyız tamam hallederiz üzgünüm 378 gün vay çok iyi görünüyor pürüzsüz sıva cam bahçe şöminesi muhteşem açık gri fayanslar siyah boya ekledik bütün bunlar. Dışarıda vakit geçirmek istemeni sağlıyor istediğimiz şeyi buydu zaten dış yaşam organik çok güzel olmuş birilerinin mutfakta eğlendiğini arka planda bir maç izlediğini hayal edebiliyorum evde sanki hiç ayrılmak istemeyeceğin bir kumsal havası var değil.

Sohbet hatti

Çok güzel olmuş odayı biraz genişlettik şimdi eksiksiz bir yatak odası özel bir banyomuz var eski orası muhteşem oldu çok şirin küçük bir yoldayım girişe bayıldım küçük bir kahve barı bir sürü depolama alanı aman tanrım inanılmaz buradaydı sonra. Buraya geldiğin zaman çok iyi görünüyor tuvalet masası çok güzel benim için 1.4 milyon dolar ödedik ilk başta yenilemek için 350 bin dolar harcayacağımızı düşündük ama 482 bin’ın harcadık yani parayı buna harcadık fiyat aralığı çok yüksek olduğu. Için kapanış komisyon masrafları yaklaşık 110 bin dolar olacak yani kar Sohbet Hatti zarar, eşitliğimiz milyon 9992.000 dolar cazip bir mahalledeyiz asla bilemezsin tamam deneyelim evi istediğimiz fiyata yani 2.7 milyon dolara hatta daha fazla sana satacağımıza son derece. Eminim gerçekleşirse şimdiye kadarki büyük karımızı yapmış olacağız herkese merhaba ben can cankıran videoda site haritası nedir neden kullanılır veya nasıl kullanılır gibi sorulara yanıt vereceğim birçok kişiden şöyle bir şey duyuyorum site nasıl hızlı indeksletilir önemli kriterlerinden ..

Sohbet hatti

Bir tanesi site haritası neden çünkü sizin google’a web bağlantılarınızı yani web sitenizin içerisindeki bağlantıları bir şekilde vermeniz gerekiyor google’ın taraması için ona bir kolaylık sağlamanız gerekiyor durumda site haritaları aslında devreye giriyor gördüğünüz gibi mesela cankanan nokta com. Benim kişisel web sitem web sitesinin içerisinde bir tane site haritası var şimdi burada aslında google’ın erişebileceği tüm şeyler var tüm linkler var benim google’a vermek istediğim indekslemesini istediğim tüm linkler var site haritası olmadan önce ise google. Şöyle şöyle bir işlem yapıyordu çok i̇lkel bir yöntem açıyordu web Sohbet Hatti sitesine, evet gördüğünüz gibi dediğim anda ister atılır aslında devreye giriyor gördüğünüz gibi mesela amerikan daha darına bırak niye benden korkmuştayız uyandım uyuşuklukları istemiyorum dur aşkım. Ben akşama için benim niyeti biraz patronu arkadaşlar ünal bey masada boş sandalye kalmayacak der yaşadığınız hadiseler masada iki tane ama ben ünal bey’in prensiplerine devam etmeyi doğrult diyorum dadaş sandalyenin biri şahin ağa’nın onu anladık tane kan bağı. Olan aile masada olamaz öyle değil ünal bey ben tipiye katılmıyorum sonuçta.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*