Sıcak Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Hadi konuşup karar verelim evet arada seçtiğimizi emin olalım bir kalifornia evin yatak odası kanadı’na gidip bakalım sen henüz tarafı görmedin önceden burada olan büyük alandan i̇ki yatak odası yaptık bir tuvalet aslında boyut iyi burada çamaşır odamız mevcut. Sayede ikili kapımız olacak tamam büyük pencerelere bayıldım havuzlu arka bahçeye açılan sürgülü kapı dolap var bir adım geri gitti yapmaz mıydın evet ama ben şahsen yapmazdım çünkü şöyle oluyor şık ateşli karolara sahip temiz modern bir duşumuz. Var ardından bildiğiniz 1800’lerin fransız döşemesi geliyor ders renginin biraz daha Sohbet Hatti açık, olmasını isterdim ama hemen tor rengi gibi dolap yüzüğü tezgah aynalar diğer şeyleri düşününce açık bir şekilde gerçek anlamda mutlu olduğumu söyleyebilirim hepsi birbiriyle stüdyo. City california anda sundukları teklif 2.4 milyon dolar 2.4 milyon dolar gerçekten bilmiyoruz civardaki evler piyasaya girmek istiyor biri buraya gelip eve bayıldığını söyler iki buçuk 2.6 milyon teklif ederse yani bunu bilemeyiz piyasada olabiliyordum sebepten dolayı bir evin. Değerini bilmenin tek gerçek.

Sohbet hatti

Yolu onu serbest piyasaya sürmektir iki buçuk milyona listeleyelim gelen tekliflere bir bakalım derim tamam hadi yapalım bunu yapalım şunu fetö evi satışa çıkarmadan önce 2.4 milyonluk bir teklif aldılar ancak şaşırtıcı tasarımları üçüncü yatak odasıyla açık daha fazla. Edecek bir evleri var bekliyoruz konuda sizinle açık konuşacağım iki nokta iki milyonluk olduğu konusunda kararlıydı biraz daha zorlamak istiyordu istediğiniz kadar tekrar edebilir misiniz tamam tamam tamam sadece bir iltifata aldın çok kendini beğenmiş olma lütfen açık. Evimize sağlık veririz eve kamera bağladık sayede alıcıları gözetleyebiliriz düşündüklerini görürüz Sohbet Hatti bence, evi sevecekler beni tek endişelendiren şeyse vay canım anan tanrım çok güzel evine eski halini bilseydi öncesi küçük bir yaşam alanı ama çok güzellere bayıldım. Güzel manzara tek lavabo var biliyorum önceliklerinden biri bundan nefret ederim açıkçası kadar seçici olacaklarını pek beklemiyor çok güzel ama biraz küçüklerini sevmedim sonradan düşünülmüş gibi duruyor ben öyle düşünüyorum merhaba merhaba nasılsın şirin modern bir çift evi değil. Tabii cadde üstündeki çirkini başladınız.

Sohbet hatti

Merhaba haber nasılsınız evet güzel bir oda eğlence odası olabilir şurası evim çok tuhaf bir bölümü niye boşluklar var orada kadar garip bir şey bence bunu mutlaka gitmesi gerek taşıyıcı duvar şuradaki tavan kirişini görüyor musunuz bize bunun taşıyıcı. Olmadığını cihazlar evet bunlar bin dolar hepsi kadar çıkaracaklarla yapmalısın ama pekala sayılmaz sonra banyo var peki iki yatak odası banyoda yatak odası var hayır evet ana yatak odası herhalde bir yolu var mıdır acaba arkadaşlar nerede çuvallamak. Istiyoruz genelde metrekareye kadar dolar falan harcarsınız yaklaşık dolar burada metrekareye Sohbet Hatti 150, dolar falan harcayacaksınız yani 350 bin dolar haber vereceğim pekala seni sonra ararım evi yapmayı çok isterim 200’e yapar mısın sonra görüşürüz pekala hadi şimdi. Hızlıca yoktu milyon dolar istiyor eve 1.4 milyon dolar verirsek 350 bin dolar harcarsak hepsi milyon 750 bin dolar eder öyle değil 830 milyon dolardan aşağı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*