Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Gördün peki budur miami’ye gitmeyi bırakmalıyım ailevi şeyler için gittim dayakinin amacını anlıyorum tabii özel hayat kurmam gerekiyor burası yeni yatak odası vay düşündüğümden çok daha güzel olmuş gelmeyi çok oldu alan önceden miydi oldukça harika olmuş hey şuna. Bakar mısın muhteşem bir şey ortaya çıkmış kadar yeriniz olduğuna bakar mısınız büyük bir duşumuz ikili lavabomuz var hafta krediyi ödenen faiz bin dolar olacak bir ateş çukurumuz var havuz tesisatımız devreye girdi konusunda bize çok güvenen bir. Çiftimiz var milyon 250 bin dolar kredi masrafları tahmin şunu açıklayayım Sohbet Hatti çünkü, padişah çok güçlü görünüyordu kabul edersek sonuna kadar elimizdeki ile devam edeceğiz ben olumlu bakmadım yani ben evet diyordum size bir soru soracağım hangi araba. Daha fazla satar broşürdeki araba yoksa sergi salonu sütü diyor city california anda evin haliyle bir teklifte bulunmayı gerçekten çok isteyen bize güvenen bir çiftimiz var sergi salonunda duran araba insanlar i̇çeri girer içlerindeki duygular ortaya çıkıyor şöyle ..

Sohbet hatti

Yapalım milyon 350 bine alabilirsiniz diyelim milyon 350 bin dolar alıp gidebilirler harika kabul etmezlerse tutarsınız tamam uyar tabii krediyi ödenen faiz bin dolar beğendiğin bir şey görüyor musun gerçekten beğendim oldukça basit tam aradığım şey açıp kitap okudum. Öncesi ilerleme kaydettik çok kireç taşımız geldi sıvamız için temel kaplamamız var ama yazık hayal kırıklığına uğradığımız bir şey var olamaz yoksa söküp attınız kız ondan beklenildiği gibi çalışmıyor bize zaman paraya mal olan pek çok hata yapıyor. Test sürüklemek zorundaymışım gibi hissediyorum dürüst olmak gerekirse varken bir şeyi Sohbet Hatti tamamlayabilmek, çok zor araması gerginliğe neden oluyor bak tezgahı için buradayız senin bakmanı istediğin bazı seçenekler var çünkü meşe tercih ettik döşeme biraz sıcak olacak diyebiliriz. Demek istediğim kafamda hala oturmayan bazı şeyler var çok fazla yapıyormuşum misina kapılmak gerçekten istemiyorum çünkü projenin sonunda karı bölüşeceğiz fazla yapıyormuşum üstüne kapılmak gerçekten istemiyorum çünkü projenin sonundaki ağrı bölüşeceğiz normalde daha çok evrak işleri tarafında olduğunu ..

Sohbet hatti

Biliyorum bununla ilgili bir sorunum demek istediğim sonradan anladık havuz veranda alanı için izin alınması gerekiyormuş sence seyahat etmekten hoşlandığın için biraz müdahale etmek zorunda kaldım proje için yükünün çoğunu ben üstleniyorum yani projeyi tamamlayalım elimizden geleni yapıp satalım. Projenin çok şeyi belirleyeceğini biliyoruz zaman hadi şimdi güzel tamam birkaç kez şehir dışına yaptım ama üzerime düşeni yapmadığımı söylemek adil değildi harika zamanlama bunu bir evde kullanmıştım bunu kullandım ama bunlardan hiçbirini kullanmadım doğru bölüm değil için. Düşündüm şey elimdeki iki duş karısının bir örneğini buraya getirdim kıyas Sohbet Hatti yapalım, geri dönüştürülmüş pişmiş toprak aslında yüzyılın sonlarında fransa’da bir kaleden alınmış bir parça yaklaşık yolu seçerdim kadar para harcadıktan sonra banyoya girip fayansları görünce demeyin. Lavaboların rengi olacak eğer dersle birlikte rengi griye benzeyen bir şeyler seçersek gerçekten bununla oldukça uyumlu olacak dersiniz oluyorum ama yaptığın değilsin bir vizyonun var istediğini satıyorsun gibi sorular ortaya çıkıyor kesinlikle üzerine düşünmemiz gereken bir şey ..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*