İstanbul Sohbet Hatti


Sohbet hatti

Masa dostlar masası değil değişikliği olması gerekiyor çünkü masamızda aile ayrılacağım dostça bir ayrılık olarak planladım kendilerinin zarfların içinde masadan ayrılacak olan her aileye ödenmek için hazır 100’er milyon dolar var kendilerine ailemize ticaretimize katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz masamıza. Ömür boyu bağlı kalmaları şartıyla bizlerle vedalaşmalarını bekliyorum iki kişi eksik dedim beni tanımamışsınız reis olarak tanıdık masanın lideri olarak tanımaya çalışıyoruz her birinizden kefil olmanız kaydıyla birer üye getirmenizi isteyeceğim ünal bey veya özer bey sen reis. Sen arayıp sormayacak mısın masada hep kişi olacak ünal’dayım prensipleri prensibimdir Sohbet Hatti geçen, toplantıda söylediği gibi hep demokratik olarak yönetilecek doğrusu huzur kadar kısa zamanda kadar yenilikçi kadar demokrat bir tekli sunacağını tahmin etmiyordum hoşuma gitti gitti sağ. Olun yeni katılacak arkadaşlardan şartım masaya kişi başına 100 milyon dolar getirmeleri 200 milyon doları aranızda pay edilecek uzun zamandır edilen zararın telafisi adına sen kendine pay almayacak mısın senin paran benim param selim beni bilirsiniz buraya gelirken sana. Karşı kivim vardı ama gördüm.

Sohbet hatti

Niyetin sadece ticaretten yana ağabeyin uzlaşma sağlamak adına seni masaya lider yapmasına daha kadar ısınmadım dadaş bir sonraki toplantıyı adaylarınız hazır olduğunda yaparız size tavsiyem adayların uygunluğu için ünal bey’e danışmanız bugüne kadar ünal bey için yaptım görev kime. Uygun gördünüz toplantıların organizasyonu için bunu öncelik verirseniz rahat edersiniz bütün sandalyeler ona birlikte karar veririz güzel haberi dinledikten sonra doğrusu ben size güzel bir haber vermek isterim buyurun ünal bey uzun zamandır toplantılarımızın altında olduğunda şüpheleniyordum fakat. Bir sonuca varamadım köpeğim hastalanınca kadar veterelerde fark ettik dinleme cihazı Sohbet Hatti istihbarat, bağlantısını çözdük gerekeni yaptık masamız için büyük hediye teşekkür ediyoruz ünal bey daha bitmedi devletin bizi birbirimize sağlayan adamı özel kimin yakaladınız arkadaşlar ben gereken. Her şeyi öğrendim ama belki sizde bir şeyler öğrenmek istersiniz arkadaş işkenceden ilaçtan konuşacak durumda değil benim öğrenmek istediğim bir şey var ünal bey belki siz cevap verebilirsiniz bize karşı operasyonunu bitirmesine yetmemiş adamın tek başına yöneticiye bir operasyon. Değil herhalde sen bilmiyor musun bilsem hediyeyi masaya ben getirirdim büyürsün.

Sohbet hatti

Sen masanın liderisin bilmiyorum ünal ama madem lideriyim benim adamla henüz i̇şim bitmedi i̇şin bitince anasına giderse anasını üstüne giderse seni göreceğim i̇şin bitince haber veririm toplantı bitmiştir daha önce hızır reis nevzat denen adamı öldürdü diye bildik meğer. Her şeyimizi dinliyorlarmış adam hala ben satın alma yanısıyım azından bizi dinleyen alt ekipleri satın alabiliriz diğer kısmında ayıklarız doğru söylüyorsun üstleri satın alamayız ama alt ekipler mevki ile menfaatle kandırılabilir beni biliyorsunuz ben vuralım kıralımcıyım ama biz. Güçlü olursak onlar geri adım atmak zorunda neticede benim bildiğim masa Sohbet Hatti güçlüyken, aynı tek tek masayı çözüp zafiyet yarattılar yüzden bugün bunları konuşuyoruz arkadaşlar gölge ile savaş devlet gölgemiz gibi ışığın olduğu yerde yapıyorsak yapalım gece zifiri. Karanlıkta bırakmadan yapacağız ola i̇lyas dışarıda adam biliyor ise abi dışarıda öyle ama selamlar hepimizin onunla görüşmek isteyeceğini söylediği için buradayım kilyos istihbarattan nevzat çankırı hepimiz onu görmek isteriz değil huzur bizi gizli gizli dinleyeceklerini karşımıza geçip dinlesinler burası. Biraz sıcak mezat ona zaten.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*