Sicak Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Iyisi kes evet burada evleneceğim kaldı zaten canım bak bak bak bak çek yaz dedin görüyorsun burhan sesi çıkmadı helin arkadaş çökerim maaşını beni alan bir kere yaşadım hayırdır sen tuttu beni evlendirelim tamam tamam tamam abi aynen necip gibi magic magic artık kalkıyor falan diyordu oya videosunu kurban olayım kardeş canım çok seviyorum seni burhan abi sen aşık olasın evlenme çok. Sevince boku çıkıyor lan burhan’ın düğüne gideceğim altını takacağım kadar almaya gelsin beşibiryerde takmayan elin yeter gelsin düğün salonunda görüyor muyum ama ondan önce kabul etmiyorum evlenmez Sohbet Hatti diyor, niye evlenmiyorum lan. Isterim evlenmek işte bakalım nasip nasip bakalım oğlum serkan sizinkiler terbiyesiz burada arkadaşın kankin elif var ablam ben varım hayvan arayayım sizi ağzını kırarım senin eğlenmek evlen evlen sevmedim evlenmediği aldatmayı kaç bir. Kere burhan bizden büyük gelin burhan yaşında bizim abimiz oğlum güzel bak millet burada beni yaşadığı zanneden niye beni ifşa ediyorsun falan erkan abi kurban bayramı gün.

Sohbet hatti

Böyle bir şey yaparız bileyim bakalım değil akıl malatya’ya gideceğim metin beni orada evler mıdır fabrikada çalışıyorum elbet bir tane seç beğen düzgün insanlarla dolu oradan evlenebilirim var tanıdık bildik malatya’nın kayısısı. Yemişlerin 26’sı derler ben sana söyleyeyim diyorum benimle evlenirsin malatya’dan beni bulamaz mısın orada aylin geldin geçmiş olsun geldin gitseydim i̇yi tamam ısındı oldu öyle niye öyle bir şey oldu işler nasip işi. Ara ben bir hanım anlatırdım size çok uzun anlat ben burada birini bulmuşlar öyle görücüsü gibi bileyim içi almıyor bazen insanın içinde alması falan Sohbet Hatti lazım içini dışını bıraktık, hayırdır niye markalardan. Uzak duruyorum benim malatyalılarla aynen yastık kap gel ben ağlamak istiyorum depresyondayım mikronika almayı korkuyorum anda yine olur acaba aynı şey ulan güzel sohbet ediyorduk çok aldığından bahsediyordur aralar çok oluyor neden bilmiyorum. Bir sıkıntı söylemedim sanırım tablet artık kaldırmıyor şeyi diyeceğim alakalı olduğunu.

Sohbet hatti

Düşünüyorum nereye aşkım tablet yok yulaf demiyordu şey diyordum ben kadar çok sağlık sorunu yaşadım efa daily yulafla bilmem yani mesaj şey burhan yapıyorum biliyor musun nereden baksan gündür sabah mutlaka yumurta. Yiyorum yaşamış öyle yayla tuzla bilmem neli hiç işim yok mesaj bayram geçti bak ben bir tane bile baklava adım atmadım hiç yani sevmiyorum zaten şey yapacağım ama hatunum yapmayı düşünüyorum yulaf yulaf. Ile birlikte omlet arada migros hemen bizim buraya gelmiş baktım şimdi şey lifalifin sadece yula yani sade yulafı var başka hiçbir şey yok ama Sohbet Hatti ben bir gider bakarım, belki farklar için. Bizim burada daha yeni açıldı bir bile olmadı birincisi var çok rahatsızsan ben kalın kolonu islak ondan sonra bende kalalım seviyorum ondan sonra onun için yumurta koy karıştır ona olmayıp onu aynı ondan. Sonra battal eğer göre bir tatlandırmak istiyorsa kırmızı pul biber dökebiliriz baharatları kullan yani mesela ben dedim biraz mesela kaşar koyup koyabilirsin dedi hani hiç sevmiyorsan tadına getirebilirsin şey anlamadım lan yani bahsettiğiniz. Kaşar vesaire.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*