Ateşli Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Ama ben pek arayın yapmıyorum yani açıkçası ama ara öğün yaparak çalışan insanlar çok erken uyanıyor tabi haliyle gün çok uzun yüzden aile içi çok ama çok migros’ta çeşit var çalışan insanlar için evet arayın gerek yok adam şekilde uyanıyor öğlenleyin karnın acıkır yani herkes bir şey söylüyor güzel bayanlar benim valideye valideye bir tane fritöz almayı düşünüyorum ben var böyle bildiğiniz. Böyle yağlı bir fritöz diyor neyin nesi ben anlamam işlerden fazla protez işlerinden biliyor musunuz acaba kapına kadar kadar var bak şey diyeyim ise bırakın öyle kulaktan Sohbet Hatti duyma, ıvır zıvır şeyler. Yok sen benim dediğimi yap sende yap şey oil otu var oyun open yanına bir tane kahve yap kocaman böyle doktor var ondan bir tane günde 1,5 litre ödeme önce bir vücudunda suları. Falan filan eti̇’nin lifalif yulaf unu var tamam ondan yiyeceksin onu yani alışıyor insan gibi yiyeceksin ama çabuk bunları yap ben okey tamam gibi yapacağım sizi bunları.

Sohbet hatti

Var sabır benim elime bir verecekler bir tane düdük bir adaya götürecekler survivor gibi bir bırakırım onları kaldırdı odadan işe gitmeyi öğlen saatinde kal yapmıştık koca göbekli zamanında sporburada artistlik yapıyor ben. Söyleyeyim ben böyleyim eskiden dalı makaslar şimdi kocaman bir göbeğim var hem biraz göbeğim boş yapma hayır bir bana diyor aylin güngör seni bir ayda bir bölük fit bir hatun yapar oğlum seni. Dinler miyim ben senin bana verdiğin programa sence uyar mıyım uyuma kadın erkeğin kilo verme hızı yani kilo verme şekli farklı bildiğim kadarıyla şaka Sohbet Hatti maka bir yana şöyle, bir şey var. Gerçekten çok fazla sağlık sorunum oldu geçmişte şimdi ona istinaden şimdi olarak sadece yulafla beslenirse muhtemelen ölürüm aha benim oldu ekran gitti burak var mısınız beni aylin blok beğenmedi galiba canınız yetmedi yavrum. Yapacak bir şey bacım gömleği çıkart çabuk yarın postaya yazın kargo ile bana geliyor sadece çektir geri göndereceğim beni unutma yarın.

Sohbet hatti

Hepsi gitti gelsin avm ben götüreyim neyi neden konuştuk aklında olsun herkese iyi akşamlar diliyorum benim için chat dakikadan sonra bitmiştir çünkü bugün çok yoruldum çalışmak yok bugün tek başımaydım son sigaram. Size iyi geceler i̇yi chatler diliyorum benim mesaim bitti gelirsin sen canım gitsin dersin yapsın nereye geliyor yanlış var hatır sen kadar çok kötü başka hiçbir şey anlamadım hiç dinlemedim bugün sadece iznin. Normalde evet pazartesinin izne olman gerekiyor ama gideceğim gitme sensiz batıyor sabancı hoş geldin canım benim uzun zamandan beri gene gördüm bak haber kardeşim Sohbet Hatti var yok evlendim alan, i̇do telefon senin. Dön çalış boşver boşver gördün nasıl bak evde kalmış öncesi çok değiştin ben cümle doğru buse neden artık evde kalmak diye bir şey yok eski deyimde tamamen bir tercih meselesi haline geldi ekonomik. Kriz abi 825 kendine evde kalma kendi isteğiyle kalma savaşı tercih meselesi artık çay çay.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*