Sicak Sohbet Hatlari

Sohbet hatti

Bir şeyler kattığın zaman protein dengesini zaten bozuyorsunuz onu yapana kadar ispanak yaptın abi azıcık süt koysun karışırsın omlet niyetine gitsin protein ağırlıklı beslenmek sana kaşar bilmem vesaire baharat atıldı iğrenç bir şey oluyor denedim malzeme yazık olur hoş geldin hayat yoğurtlu tüket yani menemen tarzı word yumurta falan konuda zaman sizi bilmiyorum ama beni damak zevkini hiç uygun değil bir şey. Soracağım helin dedi tamam öyle diyorsun aşkım eksikleri yoğurtla gerçekten insanın midesi kaldırmıyor yani yani böyle değişik değişik şeylerle kullanılır bir ben yumurta ile yulaf karıştırabilirim severim Sohbet Hatti şey, burhan gördüğümü arttığında. Çok zaten bir şey yani severim ben acı biberle olabilir güzel yani böyle değişik şeyler kullanmak gerekiyor bir yani bunları kullanıp kilo vermiş biri söylüyor bir yerinden atmıyor insan var onu demek istiyorum. Şimdi hatırladım bayağı bir kilo verdi arada kamerası kapalı arkadaşların camını kapatıyorum kusura bakmayın açınca haber verin öyle tıklayın.

Sohbet hatti

Limonlusu tam tersine içilmemesi öneriliyor aslında bildiğim kadarıyla öyle çünkü limon direkt şey direk şeker yani aynen öyle bir spor hocası şey var kuzenim var bana öyle demiştir limonu ağzını aldığın anda. Asıl zaman glisemik değeri yükseliyormuş onu birden sabah uyanır uyanmaz limonlu içmek doğru değil demişti gün içerisinde içebilirsin içine nane koyabilirsin bunun gibi şeylerle tatlandırıp içebilirsin demişti ama dediğin gibi direkt olarak limon. Suyu içtiğinde sıkıntı yiğitim hoş geldin tatlım yavrum bak şey söyleyeyim ben bir şeyler biliyor musun büyük etken bak işin ibneliği profesör hani büyük Sohbet Hatti etken biliyor musun bir, bol bol içmek. Bunları yapın tamam siz her bir şey yapıyorsanız ayna yaparım i̇ki buçuk litre sürekli içmeden olmuyor sürekli içecek gel çok içeceksin kahveyi çok içeceksin mercedes sahibi olacak anladın kahveyi çok içeceksin kahveyi içtiğin. Zaman biraz böyle sene falan filan alabilirsin böyle şeyleri kendine ben mesela hiç sevmem yani alışkan tamam insan alışınca biraz.

Sohbet hatti

Daha şey yapıyorum ben daha sorunsuz içiyorum ama bir tane motivasyon faturası aldım mesela birazcık böyle çok kahve tüketince kalp çarpıntısı yapar diye biliyorum ben yaptın fincan kahve demek billahi tanesi pert. Olmak üzere geri kalanı nescafe sade tane türk kahvesi patlat bazen yemişsin canı buluyor çalışırken gece falan zaten benim elimden fincan eksik olmaz zararlı bir şeyler eksik yani yemeği bırak tatlıyı bırak her. Şeyi seçerim ama kahveye geçemem offshore için var saat kurdum arabada ayrı burada ayrı petlere yok arkadaş aklıma gelmiyor yani dilim damağım kurudu hissetmiyorum Sohbet Hatti bile ben bağırsaklarından kez, ameliyat olmuş biri. Olarak sadece bir hikaye anlatayım sana yaşadığım hikayeyi son beni onkolojiye gönderdi doktor dedi yani onkoloji cerrahisinin ameliyat etmesi gerekiyor neyse gittim bursa’da ali osman sönmez var bakarsınız internetten onkoloji orası orada bir. Kadın ağlıyordu böyle hüngür hüngür hani ister istemez kulak misafiri oldum oldu dedim niye kadar ağlıyorsun yaşındaki oğlu hiç içmediği için.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*