Cıtır Kızla Konuşma

Sohbet hatti

Çünkü kendimi öyle mutlu hissediyorum ben mutsuzken yemek yiyen kadınlar dalım mutluyken yemiyorum abi çok enteresan millet mutsuzken yemek yemez ben mutsuzken habire yiyorum hastada ruh haşlayın biliyor musun öyle diyorlar tatlım sen böyle aldığına göre müslüm show grip oluyor bir paketler yiyelim yemeği yerim günde litre buçuk litre mis gibi göbek yok yağ oranı toki̇ yalı çekilebilirsin yiğit tamam artık yapma. Ben mutsuzken yemek yiyemem yemeğe saldırır yukarıdan oğlum anan kılıklı bir tane benim galiba aylin yok ben yemiyorum sinirlerim bozulunca ben yemen kahve sigaraya sarıyorum açlıktan geberdim Sohbet Hatti aklıma, gelmez canım istemezsen. Ettik dediğin şeyler diye dua kadar çok normalde klasik şeyler botoksu normal girip aşı vurma gibi oldu onlar eft girmiyor bilir artık günümüzde bütün kadınlar erkekler bile yapıyor sedat yok kız alnının çatında. Bir şey çıkmış sert görünümün var diye yenebilen halde girdi kendini botoks yaptırdı şerefsiz yani kritik oldu bunlar tuhaf geliyor bana bilmiyorum denizlili kız arkadaşım var çok eski tanır onu.

Sohbet hatti

Zamanla yanına gelmişti dost vardı onlar kız çok kiloluydu bir ameliyat oldu ameliyatın ilk 2-3 ayı çok başarılıydı kızlar öyle bir sarkmaya başladı yani kendi burada yok melekleri var abi yani yok. Ameliyat olacağını ölürüm şişko kalırım daha iyi berbat bir hale gelmişti çok sakat bir şey yiğit yarın diyorsun olay sadece göbek olmayı bir yağ oranı olduğuna sağlıklı olduğunuz falan zannediyorsun sorunun önemli olan. Kasa ağırlığı biliyorsun değil aşk acısı çekmek istiyorsanız beni sevebilirsiniz zaten süründürürüm her türlü pisliği yaparım fakirine döndürürüm kendimi abi adına sahip çıkamayıp gelip Sohbet Hatti burada atar yapan arkadaşlarımızdan, işte neyse hadi. Ben gene bir şey bilmiyormuş gibi davranın takınca çok tatlı bir şeye gözükmüyorsun tatlı olduğun falan düşmesi sen anlatıyorsun yemin gene kafası güzel olanlar benim elimde takılıyor gidin bilgisayarda zor chat yapıyorum bana. Şarkı atmış bir i̇zocam canım benim işte hani şey diyenler var ben oramı yaptırmam buramı.

Sohbet hatti

Yaptırmam yerlerin hepsinin göz altlarında işıklar dudaklarında botokslar hadi miyim şimdi ulan var gündür cepheye girmiyordum hiçbir şeyden haberim yoktu şimdi geldim gene şey başladı uçağın içindeki arkadaş bana şarkı yollamış ben. Bilgisayarım kapanıp duruyor zaten nasıl şarkıyı açayım dinleyeyim ben ayrı ben yabancı şarkı dinlemem anlamadım hiçbir şarkıyı dinlemem düşmüyor söyleyeyim sana yiyeceğim yakıştırıyorlar varsa yaptırsınlar yani diyelim ama milleti eleştirmesi nler kırılan millete. Eleştirmesi nler yani sonra aynı şeyi kendileri yapmasınlar biz onlara diyelim kadar güzel olmuşsunuz çok yakışmış başkanlığın kötü tarafı böyle dostların arasında kalmak değil Sohbet Hatti önce okudum yani iki, bir şey yaptı. Diye onu başak atmalar ben sana şunu şunu şunu dinledim burada dinledim nedir yani ben anlamadım gitti kadar kötü kalpli nasıl olabiliyorsunuz gerçekten hemen işte sana şunu yapmıştım senin düğününde kötü gününde ben. Yanındaydım ama sen beni koruyamadın adalet sağlayamadım oğlum gelin burada mikrofonu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*