Sicak Sohbet Hatlari

Sohbet hatti

Harcıyoruz ama akşam saatlerde git nereye diyecek kaslarım gör buradan diyecek göbeğini göreyim sabır zaten zayıf olarak vardı arada yok abi ben yapamıyorum ama diyette şunu başaydın gün hatırlarım yani bilmem sene kaçıncı besen’in herhalde ben gün çok zordur dukan diyet yaptım 215 bunu sadece sonraki gün sadece protein sonrası tamamı ile tavuk balık yapabildim çok kitapta onur boyam girse zaten sonuna. Kadar getirmen gerektiğini söylüyor ben gün yani evde uyudum bak düşün ondan sonra zaten iptal oldu hadi ile ilgili kendim teşvik etmem gerekiyor ama ben nasıl diyet Sohbet Hatti verebileceğimi, biliyorum okuyacağım hayatım. Onu tamam ben aşık olunca zayıflıyorum bak şimdi aklıma geldi bak rakı içebilirsiniz nasıl olsa yarın yarı yarıya siz koyuyorsunuz değil bira olsa için anca buz atabilirsin rakı için zaman bol bol olmuyor. Böyle şarkı anlamı seviyorsun tamam optimum straplez biseps adonis yardımcı olacaksa bütün hatlar mevcut içemiyorsan günde atlas.

Sohbet hatti

Kare olacak şekilde neydi bitter çikolata sus kız size yardımcı gaz yapma git onu demek istiyorum yöntem söyledim geleyim zaten senin butonunda konuda bir derdin varsa bunu söylemen yeter takılması salatalık alarm. Kur upsoled otomobil lan seni bak dedim doğurdu evet bahçesinde gidermiş neyse gerçekten bayramlar diyon canım teşekkür ediyorum sana iyi bayram izlemiyorum chat yapmayacaksanız biz çıkalım yapmayacaksan ben arada hala yine bir saldırı. Saldırı alıyorum sana daha iyi saniye cadı bir çete çağırıyor kendimize bizi beğenmiyorsan biz gidelim ben senin için geldim buraya bak aylin aradı dedi Sohbet Hatti i̇clal burada gerçek yapalım, dedi senin için. Geldim çıktım apartmanda neyse olduğu zaman hani benim için gelmişti bulan kadınların hiçbir lafına güvenilmez lan bir bana yazıyordu gelsene neredesin ciddi misin falan beni buraya getirdi kahretmesin ben miyim net canınız isterse. Konuşuruz hilal hanım konuşalım bakıyorum kanala diye zayıflık hiçbirimiz bunu beceremiyoruz her türlü homini gırtlak yiyoruz.

Sohbet hatti

Yani ama ben bir dönem çok işi dukan diyeti ile bir kilo vermiştim oldu sana böyle sen genelde öyle oldu yani bir tek benim burada botoksun dişleri her şeyim konuşuldu aylin hanımcım. Ama yaptırmayan kalmadı arkada genelde herkes yaptırdı neden böyle oldu ebru ameliyat olduktan sonra çok fena ama ameliyat ama ameliyat olduktan sonra hakan kesinlikle estetik yaptırmak gerekiyor çok iyi spor yapacaksın çünkü nasıl. Biliyor musun boş çuval gibi oluyor yani bütün böyle derileri sallanıyor falan ben çok kötü oluyor çok iyi bir spor yapman gerekiyor bir bunu Sohbet Hatti her vücut kabul etmiyor, sonrasında tekrar kiloyu. Geri alabiliyorsun çok dikkat edeceksin besinlerine falan onlar çok sağlıklı değil sağlıklısı boğazını tutacaksın spor yapacaksın olay opopo bizde var aylince yok yani hayır sen bak canım benim tatlı bir şey istiyor düşünüyorum. Nutella var oraya var ama baklava yok baklava olmalı diyorum yemeliyim yani yapayım yemem lazım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*