Ucuz Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Alın millete ana avrat küfür edin ondan sonra bizden adaleti bekleyin yani hani senle bir yakınlıkları var yakınlık larından dolayı işte dokunmaz diye düşünüyorlar aslında adalet değil tabii çok samimi arkadaşlarımı çok banladım günler oldu beni sandıkçıoğlu kırılmadı yani zeynep çıktı tekrar geri geldi sonsuzdan diye bir şey yok düzgün çek yapacaksın doğru olan şaşmamalı şaşmamalı ayrıca ben duydum yunus yaparız düşününce. Asistan getiriyor tatlım sesin sende bir modemle resetle canım bir şey söyleyeyim evet sonsuz ban hiç kimse yok ama seferki çok ileri gitti bence çünkü ben köşede Sohbet Hatti yazdım, ben kolay kolay. Kürşat’a hayatta kimseye gidip söyleyip şikayet etmem ama dün akşam tansiyonum çok çıktı yani bak bana küfür edebilir insanlar hiç alınmam ama herkesin annesi kutsaldır ama benim annem bana daha kutsaldır benim anneme. Küfür eden bir adamı ben kusura bakmasın kimse burada gelip çek yapamaz yani ettiremem burada çet yapamam bitti artık dün akşam i̇çtim içtim kafam.

Sohbet hatti

Güzeldi bugün geldim işte öyle değildi şöyleydi diyen birine saatten sonra müsaade etmem hele biliyor musunuz ben insana arkadaşım dostum kardeşim demişim yani kadar böyle arkasında durmuşum yakın şahidi hatun kanalda hatunla. Bir sürü sıkıntı yaşadı ben hatun hanımla karşı karşıya gelmeye göze alarak onu çektik onunla konuştuk dedi tamam yani istiyorsanız onu yapın ama adaletse herkese adalet ama sefer yok yani kaldıramıyorum böyle şeyleri. Dedim bak bana küfür etmesi önce bir gelmişini mesai durmuşsa edilmiş sevmiş sövmüş umrumda bile değil ama bunu benim arkadaşım dediğim sevdiğin dediğim insan Sohbet Hatti yapıyorsa demek benim arkadaşlık, kavramında bir problem. Var bunların arkadaşlık kavramlarında bir eksiklik var kim olduğunu söylesem şaşar kalırsın sevgi kendini bilen adam kadın alkollü bile oluyorsa şunu diyecek iyi değilim yarın konuşalım deyip kadar üretmek nedir kadın değilsin insan. Değilsin kim yapıyorsa buna ondan sonra işte bizden adalet bekliyor edemeyeceksiniz etmeyeceksiniz onun annesini suçu gülhane niye küfür.

Sohbet hatti

Ediliyor sağlıklı chatyap uğraşıyordum hadi şöyle olsun hadi böyle olsun bir böyle çirkin çirkin konuşmalar zaten bir şey söyleyeyim aynı erkeğin motorundan korkacaksın anlayamadım gidin tedavi olun arkadaş içkiyi düzgün kullanamıyor sanız. Düzgün chat yapamıyorsanız gidin tedavi olur girme içeceğiz yani sonra burada aylin uğraşsın i̇clal uğrarsın müdürler sağolsunlar halta yaradıkları yok hiçbirinin onlar başka kanallarda geziyorlar arada fotoğrafları geldi bilgin olsun anlamıyorum neyse önümüzdeki. Hafta yaparız bir şeyler yaparız size kadar diyorum iyice beni başkan yapın yok ailenle küfür ettiler üzüldüm anda kuracağız küfür yedi lan abi alkol Sohbet Hatti alıp bahane değil yok, alkollüydüm falan arkasına. Sığınıp tövbe rabbi olduğunu bilmiyorum ama kınadım yani anda ayıp i̇nsan bir ses var bana değil diyor anama sövdün ben diyor senin belanı vermesin bunda gülecek vardı anda anlamadım yani yarabbim aylin’in söyle. Işine baksana kızımı çok güzel dedi bana değil ama sevdiler diyor aslı sesim var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*