Ucuz Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Diye bak yine diyorum kızlar güzeldi sen ona dua yoksa gidi seçmiştim çarkına karılar var yemin ediyorum ulan karılar var diyorum ben bir kere geçtim oradan çok üzülmüştüm bebek gibi kız vardı camın arkasında ben yaşındaydım camın üstünde kocaman yaşında yazıyor kıza baktım böyle bildiğin bebek bebek yemin ederim ağlayacaktım kuzen fark etti hemen ilgimi başka yere çekti bak dedi yan sokakta. Dedi erkekler var öyle yani yoksa ağlıyordum derece zoruma gitmişti sanki zorla yaptırıyorlar anasını satayım bana oluyorsa mavi yanan lambalar erkek kırmızı yanan lambalar hatun diye erkek Sohbet Hatti dedin, yani tramessi oluyor. Tabii sizin oraya ondan oluyorlardı değil ama onlar güzel kafam güzel olunca onları bile güzel geliyor ben onların tam önüne geçip kahkaha attım lan abim kolumdan tuttu çekti yürü lan dedi dedi başımızı. Belaya sokacağım suratları makyajlı ydı erkeklerin normal niye öyle bir şey çözemedim çok durmadım yani ağzımı açtım gülmeye başladım abim çekti.

Sohbet hatti

Makara yapardım ben orada gibi hayır bir kere kalp alım yolda bulduklarını travesti değildi kız oğlan kızı kontrolü kız olan kadınlarda gerçekten aslı gündür harmandalı oynuyorum bırakacağım galiba tık yok gündür gidiyorum. Gündür tık yok valla hacı ben birkaç gündür yine sakinim diyenler yine tırt tekrar şöyle bir hafta kadar bir ara vereyim diyorum ondan sonra devam ben sonu geleyim beraber içelim sefer kaç saat. Saat burada arabayı bul kapıda görürsem belki i̇nanırım yapmayacağım bana olan ece kalktı norveç’ten yanıma geldi lan benim oturduğum aşık tren istasyonunda indi hatun Sohbet Hatti düşün çıktım dakika dakika, yürüdüm tren i̇stasyonundan. Aldım ece’yi geldik eve nasıl oluyor acayip kötü öksürüyorum son zamanlarda hiçbir şey kalmadı havaalanında senin orası kadar sürüyor skopik midir nedir bir alan var orada kürt müdür diyorlar böyle kendi kendine çoğalıyor. Değiştiriyormuş gençleştirdi böyle içiyorum oğlum oldum benim oğlanın manitası var geçen gün dibinde yaparsan sevinirim babanın işi olmanın.

Sohbet hatti

Önemi dedim manita yapmış bir tane kendime dedim bir yapma dedi olmak istemiyorum yaşta saçımda daha beyaz yok benim çocukla yaşına girdim dakika sakın sakın dedim yaşta dedim beni yaparsan seni evlatlıktan. Reddederim dedim i̇stemiyorum ben zaten çocuk dedi golü bende küçük ablamın oğlumdan bekliyorum yaşında bilmiyorum yani şöyle bir sene sonra ablama küçük ablama babaanne yapmazsa ben bir şey bilmiyorum çok acayip ablam diyor. Gebertirim onu diyor göreceğiz bundan sonra şekilde mağaracık kendileri kanalda kaç kişinin çocuğu var çocuğu var senin çocuğun evli değil çoluğu çocuğu yok meraktan Sohbet Hatti seviyorum yok çocuklar i̇yi, geceler kahramanlar çalışmıyorum. Ben kendi işimi yapıyorum evden çalışıyorum daha doğrusu sabah erken kalkacağım annemin bırakmam lazım işlerim var çarşıda erken uyanayım bari geceniz güzel olsun öpüyorum sizi yorum aylin hanım kayboldu şerefsiz nerede acaba neyse. Görüşürüz bursa haberleşiriz öptüm atayım çıkar uyku çocuk kendine iyi bak nice bayramlara nisan kutlu olsun kimse almıyor ben.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*