Seks Sohbet Hatti


Sohbet hatti

Atayım hiç yerimden kalkasım yok doktor arka kaldırma dedi farklı arası yemin ederim yapmazsın bak hey yavrum hey düşün düşün bak ben bir şey söylersen şaka ile bakarım gelecek bir şeyler söyledim yanınıza beni biliyor olmaz diyorsun yani neyse hadi bakalım öyle olsun kuralı açtık bir seri çiçek kabul ederler hüseyin kabuğu girdi derler kavgacı matın i̇ntikamımı oluyor şimdi hocam ama bir. Şey soracağım ama böyle ise daha böyle bir sağ bir sol kroşe güzel olmuyor işte geliyor özel harekat işte geliyor özel hocam burada olacak kalem varlığın yeter Sohbet Hatti almanca, var bana diyor. Alman görmedim bizim gülay var lan burada oğlum almanya’dan hatun bıraktın kanalda yarabbim sesimi denedi geçti tövbe yarabbi beş tane kaldıysa arada kalmıştır yani sevgili ailemle hocam kim siz benim seda git dediniz. Hani çok tepkisiz kaldı fark ettiniz sanki sizin ölüm fermanı yazıyor gibime geldi bir tane kız vardı yani kimi unuttum bak aklıma gelmiyor almanya’da oda kaldı.

Sohbet hatti

Faruk onu yani muhakkak kızım hiç aklıma gelmiyor unuttum işte nick ismi neydi neyse aklıma gelirse söylerim bir kaldı yani benim köpek toprak değil mal mısın umut fakirin ekmeğidir kızım belki almanca. Bir kıza tanışırız bizim ayakların kurtarır yurt dışına götürür mercedes’te benim dayı oğlu var ustabaşı gel dedi evlen dedi senin buradaki aldıracağım dedi sedacığım ses yok galiba seninle arkadaşlar yürek yemiş bugün erdemli. Hocam işler öyle olmuyor bak nasıl oluyor biliyor musun şöyle oluyor evet şimdi şartlarınız eşit birbirinize söyleyebilirsiniz ayın 30’u hangi güne denk geliyor baksanıza Sohbet Hatti hayat size zahmet belki, bir hollanda yapabilirim. Pazartesi murat abi hayırdır elinin ayarına dikkat bence sefer gerçekten seda söverse haklı ayın otuzu pazar günü oluyor aklıma geldi kız güle güle vardı faruk yaprak i̇ranlı götürmedin hacı kadar değil kızım kadar. Değil göz var nizam var belanı vermesin indi ama yorumları burcu burcu türkiye’den biriyle buluşuyor ayrılıyorlar diyor arkasında bmw amblemleri mercedes diyorduk artık yok.

Sohbet hatti

Duvar saati bile yok arkasında kızına geleyim kızım edelim ama kimseyi ben kendimden geçiyorum oğlum ben bir daha sana güvenip sıçmaya gitmem sen hayırdır konuşamadım bak gelirsem gelirsem naz kapıma kadar gelirsin. Sen hiç umurumda olmaz yani ben sana sıçmaya gitmem oğlum sen beni yılbaşın zamanında ettin saatten sonra ben seninle sıçmaya gitmem ama pişman bak ben senin yanına gelecektim karılar benim aklımı karıştırdı kadar. Güzel olur aklımı karıştırıyorlar bir şey diyeyim zaten güzel olmasalardı var ben saat oğlum ben seninle muhattap dile olmazdım sen dua karılar güzeldi dedim Sohbet Hatti olan haklısın ben olsam, ben bile hani. Sen olsan ben bile beni ekerdim yani hak verdim yüzden sana kırılmadım yoksa mümkünatı yok muhattap bile olmazdım paralar güzeldi var kalp hanım ben onu anlattım işte yolda bulduklarımızı yola çıktığımızda değiştik güzel. Aslı ben açık açık söyledim babacığım bekledim açık açık söyledim ben yazmasam söylemiyorum son dakika arkadaşlarla plan yaptık sonra yılbaşı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*