Sohbet Hatti Kızlari

canlı sohbet hattı ucuz

Şanssız tesadüfler olabilir inandığınız bağlı batık mezarları sahipliği yaptığını biliyoruz yüzden eğer bölgede yüzmek geç saatte yürümek durumunda kalırsanız gözünüzü açık tuttuğunuzda nemin olun görün araba ile karşılaşacak bir sonraki. Kişi siz olabilirsiniz expedition etsin bölümünde bohçanın balta girmemiş ormanlarında giriyor korkunç bir canavarım izini sürecekler bunu Sicak Sohbet Hatti duydun mağara bulduk koştuğunu gördüm. Ben taş case mantık sınırlarını aşan tuval şeylere tanık oldum iyi sorgulamaya başladım aman tanrım bilinmeyen şeyleri, gün yüzüne çıkarmak için bir ekip kurduk mantıklı açıklamalarda bulunmaya çalışan bir bilim. Insanı saçlarını bulduk Sicak Sohbet Hatti jessica chobot paranormal araştırmasından sonra olaylara inanmaya başladı bir şeyin koştuğunu gördüm birlikte çalışarak dünyanın gizemli olaylarına cevap bulmaya çalışıyorum başlıyor face bugün ilgileneceksiniz. Vaka gerçekten çok çok ilgimi çekti sebebi benim böyle bir şey yaşamış olmam yıl kadar önce ekibimle birlikte yeti’nin görüldüğüne dair bir ihbarı araştırırken himalayalarda devasa boyutlarda gizemli ayak izleri. Ile karşılaşmıştım şunun güzelliğine, bakın gerçekten çok belirgin peki sence neye ait çok büyük bir hayvan sanki bir insanın ayak kesilmiş gibi.

canlı sohbet hattı telefon

Görünüyor baksana yani gerçek yeti’nin ayak izliyorsunuz gerçekler bunlar bir ayak izi ama asıl soru bunları nereden geldi olay yaşandıktan sonra dünyada bilinmeyen primatların yaşıyor olabileceğini düşünmeye başladım ben ciddi. Ciddi durum gerçekten tüm dünyayı ilgilendiriyor herkes üzere kıtada koca ayak gibi bir yaratıktan bahsediliyor birçok kişinin Sicak Sohbet Hatti yaşadıklarına anlattıklarına bakıldığında olasılık pek akıl dışı diyor ayak olarak. Tanıyorum ayet ediyorlar ama hikayenin birçok farklı çeşidi bulunuyor avustralya’da buna yahu videolar içinde yaren orta asya’da, alma diyorlar neredeyse herkes orada gizemli bir primat hikayesi var birçok Sicak Sohbet. Hatti insan bunları gördüğünü iddia ediyor burada biyolog olan sensin kız düşünüyorsun böyle bir şey olabilir belki hala ufak bir olasılık olduğunu kabul ediyorum ama bunu sadece delilere bakarak açıklamak. Çok zor evet dünya çapında bilinen bir hikaye ama bölgesel olarak incelenmeli bazı bölgeler biyolojik açıdan tür bir şeyin yaşanması için daha elverişli çok ilginç ihbarların gerçekleştiği bir bölge olduğu. Için bugün güneybatı asya, odaklanacağız anda kamboçya’da çok tuhaf şeyler yaşanıyor yerel halk tek.

canlı sohbet hattı telefon

Tek veya nokta ediyor bölgede çok özel korkutucu bir üne sahip kamboçya 800’ü aşkın memeli kuş sürüngen sahipliği yapıyor büyük maymunların bölgede yaşamadığı biliyor yıldır geldiler kamboçya’nın 200 milyon hektarlık. Ormanlarının ücra köşelerinde yaşayan maymuna benzeyen korkunç bir yaratıkla ilgili hikayeler anlatıyor 1700 lerde kamboçya’da bulunan hollandalı Sicak Sohbet Hatti tüccarlar yazılarından onlardan bahsetmişler vietnam savaşı’nın yaşandığı 60’lı 70’li yıllarda. Kamboçya sınırında bulunan amerikalı kuzey vietnam askerler silahlı çatışmalar sırasında maymuna benzeyen korkunç yaratıklarla karşılaştıklarını bildirmişler onlara, başbay muradını vermişler çünkü anlattıklarına göre yaratıklar silahlara makineli köpeklere taş Sicak Sohbet. Hatti atarak karşılık veriyormuş son yıllarda ise doğukan buca’da bulunan köylüler hocaya benzeyen boyu metreden daha uzun agresif vahşi kötü kokan son derece tehlikeli görünen bir yaratıkla karşılaştıklarını belirtiyorlar insanlar. Ormana bir tane daha sık tahrip etmeye başladığından görenlerin sayısı giderek artıyor vahşi yaşam araştırmacıları doğa koruma görevlileri avcılar yürüyüşe çıkan insanlar tektekin sadece bir efsaneden ibaret olmadığını söylüyorlar i̇şte. Kadar etkilendiniz gerçek olabilirmiş, gibi görünüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*