Ahsen ile Sıcak Sohbet Hatti

ucuz sohbet hatlari

Yerde elbisenin altında bir şey hareket etmiştir nasıl hareket etti yavaş bir hareketi belki oldu burada aklımı kaçırmak üzereyim tam buradayım hiç esinti yok bilemiyorum atarım bunu duydun sesi takip. Edici instagram arkamdan buradan bir yerden geldi hey bak bak şuraya bak kamerada bir şey gördün bunu Sicak Sohbet Hatti duydun bunun kurtlardan geldiğimi sanmıyorum. Veysi karan araştırdığı altan tan’ın hemen kuzeyindeki dünyanın öteki tarafında bulunan garip durumlarla bağlaçlar olmuş olan bir, başka insan yapımı gölle aynı zamanlarda yapılmış galiba gölü zambiya zimbabwe arasındaki sınırı. Aşan bir göl Sicak Sohbet Hatti 1950’lerin sonlarında oluşturulduğunda hacimce dünyanın büyük insan yapımı gölü olmuş yapılır yapılmaz yerler doğal olmayan gölge garip bir şeyler olduğunu iddia etmişler yds güçlü. Deprem için bile onu suçlamış lar durum kızgın hoşnutsuzlukları dile getirmelerinin bir sonucu muydu durumda haklı olduğu ortaya çıkmış görün depremlerden sorumlu olması muhtemel jeologlar görün 200 milyar tondan fazla. Suyunun 160 kilometre öteden, bile hissedilen sismik rahatsızlıklar yarattığına teorize etmişler bize miktardaki bir suyun.

canlı telefon sohbet hattı

Paranormal activity olsun olmasın bazı etkiler yaratabileceğini gösteriyor bunu duydun tespitlerden geliyor kurtlardan geldiğini sanmıyorum bir hocaya mezarlığında gölün hanımı olarak bilinen bir ruhun paranormal raporlarını araştırırken bir teyzeye garip. Olaya tanık olduktan sonra ormanda kadın çığlığı gibi bir ses duyuyorlar evet burası daha soğuk dur dinleyelim Sicak Sohbet Hatti barış adına göle geldik kenarındayız şuna bak değil bunca zamandır. Bizi buraya getirmeye çalışıyordu içerde diğerleri derya’nın ruhunu burada gördüklerini söyledi ben onunla iletişim kurmaya çalışırken ormanın, kenarındaki camlar sallandı eğer burdaysan benimle iletişime geçer misin ozan elbisenin Sicak Sohbet. Hatti hareket ettiğini söyledi evet ama rüzgardan olabilir duydun bizi neye yönlendiriyordu tuhaf bir burada bir şey var gibi hissediyor burada mısın cep derya’nın öldüğü görün yanında çağrı yaparken ben. Kıyı şeridini termal kamera ile tarıyorum saat daha araştırma yapıyoruz ancak beklenmedik sıcaklık dalgalanmaları görmüyoruz gizemli sesler duymuyoruz sonrasındaysa ormana geri dönüp analiz için kameralarımıza topluyoruz güneş’in doğmasıyla ekip incelemek. Için kanatlar’ın başına oturuyor, pekala tamam altında yapılmış olan.

uluslararası sohbet hattı

Mezake şeyi bölge göl haline getirilmeden önce her şeyin oradan taşınmadı ını doğruluyor geçmişteki birçok söylenti doğru olduğunu kanıtlıyor insanlar deniyor gölü’nün dibindeki taşımamış metallerden bahsediyorlar birilerinin yapmaları gereken işleri. Vardı altındaki çağrı’nın sesini atıldığında ortaya ilginç bir sonuç çıkıyor gölün oluşturulmasından mutsuz musunuz çok tuhaf biraz Sicak Sohbet Hatti tuhaf tabii kesin bir şey söyleyemem ama bana sesinden farklı. Bir seçmiş gibi geldi daha önce böyle bir şey duydun bilir ama tam emin değilim dün geceki, araştırmamızda kameradan aldığım görüntü bunu görüyor musun evet ciddi misin işte Sicak Sohbet. Hatti çok tuhaf bana bunu söylediğinde daha belirsiz bir şey yani kol resmen hareket etmiş devrildi tuhaf değil bence gövde paranormal activity olarak görülebilecek çok fazla tuhaf bunun 1950’lerde mezarların. Cesetlerin taşınmaması sebebiyle gerçekleştiğine inanıyorum gibi mezarlığı görüşüm hayatım boyunca unutamayacağım bir şey olabilir yüzden burada seni tutuyorum ceğiz eğer bir göl hayaletli olacaksa muhtemelen gözüdür hayaletli birçok kaza garip. Olay tweety olabilir ,.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*