Sicak Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Böbrekleri tamamen bitmiş yani böbrekler erimiş dolayı yani dedi biz her gün dedi çocuğumuzun zaman öleceğini bekleyerek sömürüsü geçiriyoruz yani susuzluk vücuda inanılmaz zarar veriyor ben bazen yeri geliyor bir hafta gün hiçbir içmediğim zamanlar oluyordu kadar şey sorunlar yaşadığım için evet burhan ciddi söylüyorum bir hafta gün bazen hiç aklıma bile gelmiyordu hikaye bana bir ders oldu yani azından şunu yapıyorum. Bir şey yapamıyor var pet şişeler bunları atmıyorum bunların içine dolduruyorum işte evin böyle farklı noktalarına koyuyorum aklıma geliyor zaman görüyorum onu alıyorum içiyorum alıyorum hatta ben Sohbet Hatti birlik, i̇stoç işi bitiriyorum. Yani yarım litre falan herhalde beni kişide bitiriyorum yoksa benim aklıma hiç gelmiyordu içmek ama dediğim gibi yani küçücük bir çocuktu bahsettiğim olayda 2000 yani nereden baksanız yine bir sene olmuş 5-6 sene. Olmuş çok üzücü bir durum maalesef yüzden yani azından sağlıklı bir birey olabilmek için normalde.

Sohbet hatti

Litre öneriyorlar ama budur kilo ile galiba orantılı bir şeymiş her kiloda litre galiba değil burhan yanlış biliyorsam sanırım kilo litre şey yok pardon kilo bir bardak şeklinde olması gerekiyormuş ben ondan. Kilo alıyorum gideyim bir şey yok aslında belki normal insanın oyundan daha atıyorum desem aklına gelmiyorum ama kahve tüketiyorum yani sade seviyorum neler yapmadın nane koyduğum salatalık işte zencefil hepsini deniyorum böyle özene. Bezene yapıyorum spora gittiğim dönemde bile fazla isim bilses oluyordu çok mutlu diye şükrediyorum aklıma bir bardak gelmiyor i̇çiyorsam mutlu bana yapmak gerek bilmiyorum Sohbet Hatti bir şey bulmam lazım, bununla ilgili bir. Bir şey daha diyeceğim çok önemli bir noktaya mesela ben dün değil galiba önceki gün böyle bir tane blok okuyordum şöyle bir şey yazıyordu kişiler sürekli sürekli diyete başlayıp diyeti bıraktıkları zaman vücutları. Artık şeye yeme içme düzensizliğini alışkanlık haline getiriyormuş kiloydu şeker dişte insülin vücuda yapışıyor muş bunu hiçbir şekilde.

Sohbet hatti

Veremiyor musun her diyeti yarım bıraktığında her diyete başlayıp devam edemediğinde kilo vermek çok daha zorlaşıyor muş alakalı şunu yapın diye söylüyorlar kesin kararlıysan bitirecek sen bir diyete başla devam etmeyecek sen. Işte atıyorum gün yapayım bina yeter yapamıyorum diye bırakacaksan hiç başlamamak çok daha mantıklı ymış çünkü kilo versen kilo versen kilonun iki katını alacağım garantiye imiş bilimsel bir açıklama yok arada ana kadar. Işte kilo veremeyen kişilerin yüzde sekseni çıkan sonuç buymuş yarım bırakılan diyetler beklemede çok diye yazmış oradaki kadın diyeti yaptım hayatım bir routine güzel Sohbet Hatti bir beslenme sistemi var, abi diyet bitti. Hop eski düzene geri dönüyorsun çok yanlış bir durummuş maalesef bunu çok dikkat etmek gerekiyormuş bana diyorsun yoksa önce helin’i cevap verdin helin’e diyorsun neyse yani diye sadece çok başarılı bir şey olmuyor. Spor şart gerektiriyor ben bir ara pilatese gittim bilenler bilir iki tane yıllık evlilik yaptım parmak okutmadan bitti zaman.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*