Sicak Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Annemin lafları hata yapıp yapmadığımı yarın anlayacağız adayların %80’i ilk sınavı geçemez demedi deme yani %20’si geçiyormuş akiko demedi değil 600 yıl boyunca ninjalarımız dünyanın büyük savaşçıları tarafından eğitildi park master çok saygıdeğer black master dövüşmeyi öğreneceksiniz gerekirse nasıl. Öldüreceğinizi ama hepsinden önemlisi arashqai zihniyetine uygun yaşayabilmeyi ego’dan sıyrılmalısın onurlu dövüşmelisin kendinden uzaklaş doğruluğa ulaş zaman soracağın bir şey var sen bir hiçsin sınav büyük bir vakit kaybı başaramazsın tamam türkmenistür müydü neyse hadi işte hadi başlayalım. Sınav kaseyi benden ben onu senden alacağım hadi söyle bakalım nasıl Sohbet Hatti hedef, nedir dökmeden kaseyi alacaksın 4.’de yapamazsan eğitimin başlamadan biter mobil baba etti demekten ona madem bir civata oyna egodan sıyrılmalısın kendinden uzaklaş doğruluğa ulaş zaman. Ahengi yakalarsın hardmaster kasemi temizle değiştirmenizi rica ediyorum tebrik etmeyecek misin kaldı tebrik ederim bir kase lazım olursa senden isterim çaktırmıyorsun ama ben alırım benden etkilendin çok farklı görüşlerim var testi geçemezsen ölürsün zaten sonrası fark etmez gerçekteki torium..

Sohbet hatti

Uzağı her zaman güçlü akıllı onurlu sinek kayısı olurum ölç bir şey dedi onun anlamı ailenin reisidir suyunun sonbaharisiyim çocukluğumdan yana lider olmak için eğitirdim benim kaderim ama tabii klanımın sonraki yüzyıla taşıyabilmek için uyum sağlamalıyım hepimiz uyum sağlamalıyız. Senin gibi savaşçılara ihtiyacım var yeni dünyada doğmuş büyümüş ama araçta gezihniyetinde ustalaşabilecek klanın geleceği olacak omuz omuza dövüşecek kardeş gibi her neyse hardmaster niye bana öyle bakıyor bakmıyor ileri derecede yoktur ama bland master var ayrı onun. Gözü üstünde yalancıyı sesinden tanır diyorlar çatı yeni nesil baksana tommy Sohbet Hatti motorumu, kullanabilirsin dedim motosiklet işte motora geç kalacağım geleceğinden emin değildim neden onun güvenini kazandı içeridesin arada şeye dedi çok hoşuna gitti hiç şüphem yoktu ortak. Geçmişinizi anlattı onu öldürmeye çalışmışsın seni klandan attırmış aile içi meseleler seni ilgilendirmez evet konuda haklısın çünkü ben yokum seninle anlaşmıştık anlaşmada sözünü tutan tek taraf benim ama ben sana bir hediye getirdim onu bulmuşsun nerede.

Sohbet hatti

Ağır bakalım ben sözümü tuttum şimdi sıra sende sınavdan geçmemi istiyorlar üçüncüyü yapamazsam öleceğim benden her istiyorsan çabuk olsun sana kalmış içinde paha biçilemez bir tarihi eser var güneş mücevheri araçtage gücünü sembolüdür mücevheri bul bana getir babanın katilini. Sana vereyim muhsin her şey kokoro kağıttan çar bataşio arigato doğayı taşıma site beril ama güvenlik var neyi koruyorsun ben çok küçükken güneş tanrıçası hakkında hikayeler anlat evvel zaman içinde insanlarının karakterlerini sınamak istemiş onlara bir hediye göndermiş. Her biçimindeymiş mücevher içinde güneşin gücünü biz onu korumaya ama daha Sohbet Hatti önemlisi, asla kullanmamaya ant i̇çmişiz ama büyürken nedenini anladım bize yanlış yapanı yok edecek güce sahibiz ama insanı yoldan çıkarır hakiki güç muhtaçtır bunun adı sabah. Güneşi sana hediyemdir sınavı geçme hediyem ateş etmek kolaydır ama kılıç son mari kato sen beni anladın eline yapıştım hey broşürü nükleer bir mücevheri yazmamışlar onu çok insan görebilir büyükanne ustalar ben bir masal için kadar protokol niye değil. Dna kilidi dedim kan.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*