Canlı Sohbet

Sohbet hatti

Kızı getirmiş olmasın yok canım alakası var mis gibi indirelim i̇yi akşamlar beyler kızınız ben buradan çıktıktan sonra masadaki herkesin çocuğunu kaçıracak mısınız devletin devletin planı hepinizi tek tek bitirmek siz bizim arkadaşımıza işkence yaptığımız için kızınızı aldık devletin. Planı değil size yaşıyor zanned kimse bana bir şey yapamaz dün kadarıyla masadaki herkes ben hayatı hepinize idare edeceğim ben senin isteğini masaya bir bakın bence meseleyi şahsileştirmeyi hissi var jandarması var askeri var kadar huzuru başa getirmek. Istiyordunuz oldu sorun masayı yönet kızı reis burada hızır reis aynı Sohbet Hatti ünal, bey gibi yemek istemeyen biri madem herkesi yönetebileceğine inanıyorsun herkesin koklan olduğuna inanıyorsun yöneteceğim hepinizin yönetici hiç doğmasaydın keşke hiç yaşamasaydım keşke nevzat’a kukla olsaydım. Diyeceksin buna masadaki herkese özlemi getirdim nasıl yapalım abi esra dahil herkesi bizim eve toplan veya fahri şahin ağa’nın yanından ayrılmasınlar peki sence yapacaklar i̇şte tam olarak sorumlu hiçbir fikrim yok hiçbir fikrim yok ama.

Sohbet hatti

Herkes gözümün önünde çok üzgünüm boyunca üzüntüm geçmediği gibi her gün üstüne koyarak arttı sağ olsun reis hep yanımda oldu sizler arayıp sordunuz son zamanlarında insan arıyor böyle şeyleri sabır versin güçlü soydusan kardeşim üstesinden gelirsin kardeşim atlatacaksın bunu. Halledersin dadaş masadan bir talebim var güzelim beyin veliahtım artık yok ailemden kimseyi mahmut’un yerine koymaya niyetim yok masada bir aileden olmaz oturamaz diye bir kural var eğer kuralı benim için esnet ben istedim i̇lyas olsun hızır reis’in. Veliahtı kardeş sağ onur duyduk kural kuraldır ben sinem’in teklifinin olacağını Sohbet Hatti düşünüyorum, yoksa kural var bir aileden iki kişi masamızda oturamaz ama i̇lyas ailesine temsilen masalı oturmayacak masada kimse birbirine soyadı ile hitap etmiyoruz ayrıca senin yeğenin. Alparslan benim kızımla evlenmiş olsaydı ben ölseydim benim canım kızım alparslan mesela oturmayacak mıydı siz önce masamı kalır ünal bey kalacak tabii kalmayacak demek ben masayı kişilere bağımlı olmaması için kurdum ben dahil oylama sonra.

Sohbet hatti

Masanın kararına bulalım ben oynamaya katılmayacağım bölüm selim kardeşimizin veliahtı i̇hlas durumunda i̇lyas çakırbeyli’dir sen niye tereddüt ettin işler reis için düşündüm selim ağa masa kardeşi kardeşe düşürdü masada kardeş kardeşe düşmez yanlış yaptı selim kardeşimiz fedakarlık ben daha. Önce hızır reisim kardeşi aleyhine kaldırdığını gördüm yaptığımın doğru olduğunu savunmuyorum selim abimin nasıl mahmut’a zaafı var idi ise benim selim abime zaafım var senin zaafin sayesinde ölüm döşeğinde nereden bileyim mahmut’un kadarını yapabileceğim bir şey yok diyorsun. Yani beni bir dakika bir dakika beyler ben bunları öğrendiğimde mahmut Sohbet Hatti zaten, telli her yerde arıyordum kafasına sıkayım denize atayım selim ağa senden bunu yapmanı istemedi zaten arkadaş niye yapmadın diye soruyor reis neticede kardeşim bir gün. Affederdi benim karşıma dikilir benim kardeşimin nasıl öldürürsün derdi saçma sapan konuşma i̇lker adam yüzden verdi sana kardeşini kardeşim sana geliyorsun ama yanlış geliyorsun ben böyle bir hata yapmadım şimdi mevzu sen misin ateş rütbeyi defter bak burada ..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*