Bakire Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Hata hayatta i̇stediğimiz her şeyin bir bedeli var hadi yap işi gta haber hadi çabuk artık acele etme i̇stersen ben uğraşıyorum sen iyi misin evet bomba gibiyim güzel hayattasın eve gidiyoruz benim evim yok seninkine değil benimkine sana borçlandım. Kan borcu hayatımı kurtardın neden ben katil değilim gözlerine baktım onurlu bir adamsın zaman neden kuzu için silah kaçırıyorsun bir hataydı şunu bileydin kenta seni tekrar gördüğü işin orada biter sana kuzen dedi biz birlikte büyüdük i̇kimiz kendi. Klanımızın müstakbel liderleri olacaktık bir klana lider fazla tabii kinta beni Sohbet Hatti öldürtmeye, kalktı ihanet ettiği anlaşılınca onun kaderini belirleme görevi bana verildi ceza çeksin dedim bugün bugündür yönetimi ele geçirme derdinde tabii kendi bildiği olan açgözlülükle artık. Seni düşman bilir yani los angeles’taki balıkçı çocuk hayatın sona erdi geri dönüş yok hey nereye gidiyoruz hadi canım tam olarak yapıyorsun biraz ondan biraz bundan eşin hayır kız arkadaşın kardeşin akiko güvenlikten sorumlu.

Sohbet hatti

Yöneticimiz tavsiyelerini dinleriz ama uymak zorunda değiliz klanımızın lideri yabancılarla pek görüşmez sakın unutma araçtaki klanımızın lideri ile tanıştırayım sen benim büyük annem torunumun hayatını kurtaran adam aras kargo olarak sana borçluyuz japonya sana borçlandı demektir kadar önemli değil. Bir sıcak banyo uçak bileti yeter bana benim daha iyi bir fikrim var bize katılmanı istiyorum araç kage’ye katıl sen sana denize kadar işimize girmiş olması bile zafiyettir ben ona kefilimsen yönetmiyorsun henüz değil üreteceğim bana bir savaşçı. Lazım onun gibi yanı başımda hayatımı emanet edeceğim biri 600 yıl Sohbet Hatti boyunca, ninjalarımız japonya’ya huzur istikrar sağladı edo döneminden beri iktidarın gizli kılıcı demir duvarı oldu ama zaman değişti beni tehditlere yeni stratejiler gerekir aramızda bir yabancı. Katmak gibi bunu herkesten iyi bilmen lazım yeni dostumuzla ilgili tereddütü olan varsa savaşçının sınavıyla deri dütlerini verebilir peki sınavlara katılacak katılacak pardon neyin sınavı dedin adayın gerçek karakterini ortaya çıkaran sınav vardır ilk ikisi seni ego öfke ..

Sohbet hatti

Korkudan barındırır seni üçüncüye hazırlar sen asıl sınav odur katılıp katılmamak senin kararı başaramazsın ölürsün sen ciddi misin bak başaracağına inanmasam seni işe sokmazdım sana bir isim veya bir geçmiş veremem ama sunarım hepsinden önemlisi yuvan olur niye böyle. Bir şey yapasın çünkü ben sendeki onur’u gördüm gel biraz dinlen sonra karar verirsin süre zarfında benim evim oyuncaklar dahil amerikan kafası başla kısa sürede çok hızlı ilerle fazla vaktimiz yok araçta gelen kapak kuvvetten fazlasıdır hızlanacaksın yaralanacak. Istırap çekecek başarısız olacaksın bana bulmadan sızlanıp başının etini yiyeceksin bence Sohbet Hatti büyük, bir hata parmak izi eşleşmedi yüze hiçbir yüz tanıma platformunda çıkmadı senin çomartan bir hayalet gibi hayaletten korkmam kuzeye çalışıyordu unutma ismi benim adım benim. Adım tomris saburo araç kade klanı tehlikeye atar mıyım sence klan ben demek tommyson sorgulamıyordum kararlarımı sorguluyorsun benim hayatımı kurtardı ona şansı borçluyum bunu çok iyi anlıyorum ama kararlarını acele ediyorsun miden sinirleniyorsun ani tepki veriyorsun bütün bunlar büyük..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*