Dul Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Bir ihanet var ihanet falan yok niye ihanet edeyim mesela 300 milyon dolar için olabilir tam bize şahin abi mahmut özünde bilelim onu senin yaptırmadığını yani gelip mekan adamlarımı vurmuş her yeri aramış buldularsa para hesabını vereyim ben oraya. Para aramaya gelmedim seni aramaya geldim müsaitim hesabını sorardım eminim gerçekten hayretle izliyorum bence masayı iyi yönetemiyorsunuzdur biri bir şey söylüyor biri arkandan bir çeviriyor üstelik hiç kimse seni dinlemiyor senin yüzünden olmasın ünal bey benim yüzümden veya. Değil yönetemiyorsan oyun oynuyorsun ama oyunun çok sana zararı olacak ben Sohbet Hatti karın, zararın peşinde değilim çünkü ben bir şey söyleyeceğim kulağa başkasında kahpeler bundan sonra kulağınız bende olacak bir kulağın sende olsun yeter evet beyler hepinize söylüyorum. Gördüğünüz gibi sadece kulağınız değil gözünüzde bende olsun i̇lyas kulağı kesiği dışarı çıkar bence ünal bey liderliğimi sorgularken daha dikkatli bundan sonra tabağında dilin olur göz çıkar kulak kopart dil kes insanların düşünceleri nasıl engelleyeceksin herkesin kafası gövdesinin üzerinde. Olsun biz ticaretimizi yapıp cebimizi.

Sohbet hatti

Doldurabilelim ben size katılıyorum hızır reis hani masaya oturduğumuzdan beri bilerek var boşum tüneledi yıl öncesi böyle bir sorun var buji aletlerim kulübede hemen hallolur yardım edeyim baba evet tabii edebilirsin sence güvenli yani kulübe neden saklayacak değerli bir. Şeyin var hayır beyzbol kartların çalınır sandın güvenli evdeyim dedin kulübe için bazen öyle denir güvenli değil yani gitmeliyiz baba baba neler oluyor olursa olsun buradan sakın kıpırdama ara ara anca buldum seni hadi dökül bakalım hepsini içeri. Girelim bak ben şöyle karar alırım kazan yaşa kaybet tüh yazık Sohbet Hatti oldu, hep yek diyebilirim her zaman kasa kazan çocuk kaçtı günümüz zamandır gözüm üzerinde biraz ülker gibi oldu sokakta büyüyenler kazanmak zorundadır kenta takımı bana senin. Gibi bir adam lazım kişisel alma ama senin gibi tiplere asla çalışmam veya herhangi başka birine biliyorum yalnız takılıyorsun tüm bahisler sana yatana dek dövüşüyorsun sonra gidiyorsun benim olayım sen küçükken baban gözlerinin önünde.

Sohbet hatti

Öldürülmüş doğru çalışacağım adamı araştırırım dediğim gibi hiç ilgilenmiyorum yanlış kapıya geldin daha teklifimi duymadın çıkarılan cinayet kurban adamların bunu otel odamda bulmuş polis cesedi teşhis edememiş galiba katili deniz bilinmiyor bay snakers size teklifimdir birilerini bulmak çok iyiyimdir. Özellikle birilerini öldüren birileri gel bana çalış benden sana söz adamı bulacağım sana benim ekipte yer açacağım rıhtımda başlayacak hafta sürdü bizim balıkçı çocuk gelmiş dokuya gel dokuya gel kokuya gel espri bayatladı sanıyorum balıkçı çocuğu neler oluyor. Patron seni çağırdı başım dertli çakalsın bizim için tek geçer arapça Sohbet Hatti vardır, ama para değil korku değil sadece tek basit bir şey güven çünkü güven olmadan sadakatli olmaz sadakat olmazsa yakuza olmaz tom musa beni gördüğüne şaşırdın. Galiba seni böyle bir çöplükte böyle adamlarla bir arada bulacaktın kuzenim japonya’nın güçlü varislerinden biridir sen şerif’i beş para etmez yerinden adam bize ihanet etti gizli bir ajandır kıymetli klanına ihanet etmiştir buna biraz sadakat dersi verelim öğrensin bir. Hata büyük bir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*