Sohbet Hattı Numaralarıyla Samimi Konuşma Deneyimi

canlı telefon sohbet hattı

Merak ediyorum oğlum bak koruması falan var onunla uluslararası burada cinayet değil sonuçta amirim odasına çağırıyor dur bakalım gözü açıklandı biliyorum bir saat oldu öyle bizim duysak bırakın şimşek yavrum emir geldi akşam seninle beraber. Operasyona katılacaksınız niyetten katılıyorsun bir adam yok geldi bizimle Sohbet Hatti geleceksiniz görevlerimizi kaç saat ayrı gayrı yok işte orada yüzümü kara çıkarmayın benim hadi göreyim Sohbet Hatti. Sizi aga cinayetler olacak adam gibi anlatayım şimdi alman konsolosluğunda, çalışıyormuş sen pavyonda görmüşmeleri soruyorlardı dese ulaştığımız haber vereceğim.

uluslararası sohbet hattı

Gözlemci göndermek istiyorlar göndersinler bakalım bir gözlemcimiz eksikti açık cafer sen kal burada eda ile harun’un arası açık amirim var bir problem ama bunlar hala aynı evde kalıyorlar ben evde kalmakla kalsalar yine iyi nereye. Çıkacağız lan yıl oldu bir yıl oldu adam hala Sohbet Hatti ayağını yüzüne bakmıyor lan siz yaptınız beni yaptın lan kıza alo bugün adamlar operasyona gideceksiniz Sohbet Hatti diyor nereye gidiyorsun kapat kapat hadi lan. Koş tüm paramı otur dümenes hayatı boyunca yenilecek kiminizin şansı, yaver gidecek.

sohbet hattı telefon

Çukur boş verin yanınızdaki arkadaşınıza bakın başarmak için nasıl çabalıyor siz yapıyorsunuz onu bir siz beraber yorulmazsınız eğer bir yol olmaz sizden takım olarak oyun oynamadıktan sonra yerseniz olur yenilseniz olur lan bazen takımı olduğunuz. Zaman işler istediğiniz gibi gitmeyebilir i̇şte zaman i̇çinizden biri Sohbet Hatti eli taşın altına koyacak anladın tekneye gerekirse kafayla girecek kendini feda edecek ama maç bitip Sohbet Hatti soyunma odasına başınız dik gittiğiniz zaman ben. Yemişim yenilmesini düdük makarnaları tecavüz etmişlerdir abi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*