Sohbet Hattı Numaralarıyla Anında İletişim Kurma Sanatı

Birlikte korumalı sitelerde nasıl video indirebileceğinizi göstereceğim birlikte herhangi bir koruma siteye girebilirsiniz acunn.com gerçekten hurmanın maksimum olduğu bir yerde bir iste ama biz burada hemen programsız bir şekilde videolarımızı indirebileceğiz öncelikle indireceğimiz videonun adresine. Gitmemiz lazım ben survivor’dan bir özet falan sağ tık Sohbet Hatti yapıp sitemize sağ tık yapıp inceleyebiliriz buradan sonra elementse gidiyoruz ctrl yapıyorum pardon buraya değiş Sohbet Hatti. Şuraya tıklayacağız arkadaşlar şöyle tıklayalım ctrl yapıyoruz buraya mp4 yazıyoruz, arkadaşlar burada gördüğünüz gibi bir şey çıktı adres çıktı söyle bir tanem biz tepesi ile.

ucuz sohbet hatlari

Başlayacağız mp4 ile bitecek hatırlıyorum gördüğünüz gibi video analizesine girdi bundan sonra sağ tık yapıp video olarak kaydet diyerek bunu korumanın maksimum olduğu bir yerde bir iste ama biz burada hemen programsız bir şekilde videolarımızı. Indirebileceğiz öncelikle indireceğimiz videonun adresine gitmemiz lazım ben survivor’dan Sohbet Hatti bir özet bir tanıtım tanıtım indireceğim mesela son tanıtımına tıklayıp sonra arkadaşlar açmadan açılacak galiba Sohbet Hatti bunu durduracağım herhalde şimdi arkadaşlar ilk öncelikle. Sağ tık yapıp sitemize sağ tık yapıp incele yapıyoruz daha, sonrasında elementi ise gidiyoruz ctrl.

ucuz canlı sohbet hattı

Yapıyoruz pardon buraya değil şuraya tıklayacağız söylediklerim ctrl yapıyoruz merhaba ben uğur apak kanalıma hoş geldin bulunacağımız aktarımını yapabiliriz hemen hangi işlemleri yapabileceğimize geçelim arkadaşlar öncelikle store’ye girerekten rap video tabii ben hangi spor gazetesindeki. Google arama motorunda direkt karşıma çıkan haberin videosunu indirmek Sohbet Hatti istiyorum arkadaşlar nerelisin arkadaşlar tıklıyorum kopyala diyorum buradan çıkış yaparaktan indirdiğimiz video kaster programına giriş Sohbet Hatti yapıyoruz burada video kaster programının göz alt. Kısmını tık diye bana haber burada videonun çalımı rahatsız ,.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*