Sıcak Sohbet Hattı Numaraları Tutkulu Konuşmaların Başlangıcı

telefonda canlı sohbet hattı

Ederim öğretmenim oldu anne neredeydin neden telefonu birden kapattın neden cevap vermedin kadar endişelendim haberin var telefonumu düşürdüm sorun nedir tamam bir şeyim yok neyin varı benim bir şeyim yok yok sonra ile her şey. Bitti neden sana anlattığımı ona söyledim bir daha onu Sohbet Hatti aramamı söyledi her şey onun gözünde bir şakaymış benden hoşlandığını söylemesi beni öpmesi öyle bir Sohbet Hatti. Kız olmadığını söyledi peki sen sen öyle bir kız mısın, evet ben öyleyim bugün yüzden kaçmadın bunun için üzgünüm için üzgünsün.

canlı sohbet hattı telefon

Anne olanlardan sonra artık eminim bundan sonra herkesten saklayacağım neden özrümü kabul etmiyorsun hep beni gibi hissettirmek zorunda mısın ayrıca sen bir sorun yok neden herkesten saklamak zorundasın sana bir şey oldu değil istemiyorsan söyleme. Bazı meslektaşlarım var bugün bana biraz kaba davrandılar yüzden Sohbet Hatti biraz kavga ettik neden böyle şeyler ortamında olur çünkü onlar hayatta kalmalı sen sonra için Sohbet Hatti şaka olduğuna inanıyor musun inanmıyorsun değil hayatta. Kalmaya çalışıyor peki yapacaksın onlarla işim bitti bir daha ,.

sohbet hattı telefon numaraları

Görmeyeceğim rahatsız benim onunla işim bitmedi sanırım ondan gerçekten hoşlanıyorum her şeyin böyle olacağını bilseydim ezik çoğulu ile çıkardım sonradan ayrılmak zorunda kalmaz gitmemi istediğin okula devam edebilirdim galiba peki neden yapmadın kendime ihanet etmek. Muhteşemsin canım benim anne evet daha önce çantamda bir Sohbet Hatti silah görmüştüm sahte pasaportta çalıştığın şirket ulusal i̇stihbarat servisi i̇nternetten araştırdım mantıklı gelen buydu tek Sohbet Hatti kelime etmedim biliyordum gizli çok yorucu olmadı. Senin için gidip yıkanayım tamam anne hiç ateşledin evet sadece, poligon’dayken gel boksun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*