Sıcak Sohbet hatlari

Sohbet hatti

Alo gel gel ayaktan alacak neyse iyi öpücük attım tanıyor musun öpücüğü bulamadı oha öpücük gideceğim çok zormuş karımı yaptıda hakikatten sen şey yaparsın kızım karam ustaydı karam 500 kişilik kanalda 120’si kadınsa 110’u sevgilisiydi adamı hepsini bir arada idare ediyordu gençliğimde herkese aynı anda ulan aynı sözleri gönderiyordu kızlar onlar bunlar artık siyahın var yoktur herhalde bilmiyorum hakkını veriyoruz hakkını helal. Etmiyor muymuş niye yaparmış canın sağ olsun onun canı sağolsun aylincim diyelim onun canın sağ olsun ama sanki bana bir kaşık çorba verdi bir tabak böyle yemek Sohbet Hatti verdi, hakkını helal etmiyor. Neyse aşkım son dakika derken bak tribünlere oynuyor idgam aylin hanım yazmış burhan seni ben böyle bir konuş buraya müdür yapayım sen böyle otur özellikle solucanlar bamyalar var böyle 12’den sonra gel onları. Bir takip etsen alfabe yazık günah tek başına uğraşıyor bir dursun abi var gerçi yok.

Sohbet hatti

Misafirleri vardı orada bir ihtimalle siz üçünüz böyle işi halledersiniz arada muz kabuğunda yardım eder sizi çok çalışkan ben yarın kravat ama takayım geleyim işe başlayayım müdürlük varsa ali kemal özcan oğlu. Oldu böyle şey gibi neyse yarın var kaçıyorum ben kaçta hepinize iyi chatler görüşürüz iyi bak aydın benim şefkate ihtiyacım var ara sıra bana yollasana öpücük falan kalp var sabah mesaj günaydın yaz. Şaşırt ben yazayım sana sana bir günaydın falan kalpli falan yazayım tamam bir ara ben buradan kendime bir uyandırma servisi tutmuştu işe giderken uyanamıyorum Sohbet Hatti sabahları beni her gün, aynı saatte arıyordu. Ismini vermeyeceğim diyor bıraktı zaten kendisini bazen böyle şaşırıp yine aradı oluyor sabahlar günaydın uyandın diye hurdacı değil belanı ver hurdacıda numaram hiç olmadı çok fenasın faruk yok lan ondan numaramı hiç olmadı. Yok normal arkadaşım hiç öyle gerçekten sabahları işe gider uyandın aldın diye boncukları neyse böyle kanatmış bir sesimi çıkartamıyorum ben anladım.

Sohbet hatti

Benim arkadaşım aslı duy bak kızım ben seni benim sülaleye gelin alacağım bilgin olsun gösteririm ben seni gör bak ister misin benim sülale gelip geri gelmek gel bak ama çok yakışıklı dalyan. Gibi yemin ederim yok canım almayayım ben şerefsiz seviyorum ben pis seviyorum ben ali’yi seviyorum daha sayayım almayayım ben çok mutluyum böyle hiç uğraşamam şehit yani thank you siz seviyorsun ben varım gelirsen. Şerefsizlik istiyorsan var sevgi diyorsam var çok yakışıklı bak ben sana söyleyeceğim gel bizim sülale nereden biliyorsun abi sen ilişki yaşadım demezler adama değildi Sohbet Hatti lan şerefsiz deyince üstüne, faruk’u çalması yemin. Ediyorum bunlar var sıralı geliyorlar gökhan bey hoş geldiniz şerefsiz olduk hayat hayat faruk halay başı şerefsiz şerefsizliğin başını çekiyor bundan birkaç sene önce dedi ben dedi onun anladık diyeceğim dedi yılbaşına bir. Şeyler yapalım işte gel falan filan ama hak verdim sonradan kızmadım güzel karılar bulmuş haklısın moruk yani hiçbir şey demiyorum ekti beni neyse.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*