Kızlar ile Sohbet Hatti Zamani Kacirma sende ara

telefonda canlı sohbet hattı

Sulardan oluşan bir duvar gördüğümü söyleyebilirim akıntı başladı tutamayacağım yani aşağıkayı yordum sadece ayaklarımı sabit tutmak için bütün çabama harcadım kalabilmek için ama yine kenarı doğru gitmeye devam ettim güvende. Olduğun için çok mutluyum ama diğer taraftan orada bir mezarlık bulduğumuzda inanabiliyor musun çok ilginç kadar yol Sicak Sohbet Hatti tepip aslında nerede olduğu hakkında. Bir fikrimiz olması çılgınca ama konudaki asıl garip tarafsa mezarlığın hala gör oluşturulurken olduğu halde kalması etrafına, bakmak istiyorum eğer oraya geçersek muhtemelen daha fazlasını buluruz ama anki durumumda biraz. Zor bulduğun teknoloji Sicak Sohbet Hatti görmem lazım çünkü insanlar hep başlarına gelen kazalar dan bahsediyor teknelerin nedensizce bastığını söylüyorlar orada her türlü şey olabilir kesinlikle okyanusta yaptığın gibi bir. Şey değildi yani hiç böyle bir şey hisset evde olmanın sokak çizgisi vardı içimi ürpertti ailelerin orada dolaştığını bilmek sadece hayatlarından tadını çıkardıklarını bilmek ürkütücü halde hiç sürülmemiş gibi duruyordu. Jessica gördün sadece bir, tanesi yani gölün büyüklüğüne baksana aşağıda.

canlı sohbet hattı telefon

Başka sürülmemiş mezarlıkları olduğundan denir saate mezarlarının keşfinin gölü çevresinde bildirilen paranormal olayların çoğuna çok verebileceğine inanıyor olayların çoğu 1958’de arkadaşa suşehri almakla birlikte eve dönerken arabası ölümdür bir şekilde. Göle düşen sözde gölün hanımı olarak bilinen derya yan katlı bir kadınla bağdaştırılır your ekip daha önce Sicak Sohbet Hatti derya’nın hayaletini mavi elbisesi ile suda gördüğünü iddia eden biri. Ile tanıştı iddia edildiği yerlerin başında başka bir yer geliyor mezarlık muhtemelen adı sebebiyle işin içinde olmuş, olan bir adam tarafından yönetilen bir mezarlık görme eserlerindeki kadınlara bakmak Sicak Sohbet. Hatti istiyorum tomicus böyle konuşacağız afedersin dedin casper adı casper evet mezarlıkta çalışıyor arkadaş canlısı birini bitkinlikle arkadaş canlısı biri merhaba merhaba ben jessica memnun oldum memnun oldum ben fiil. Raberson mezarı göle demir gölü’ne düşen kadınlardan biri oydu kız gibi bir mezar taşı kaybolduğunu onu bulduklarında diktikleri mezar taşı ise söyleme insan 1958’de öldü kasım 1990’da bulundu mehmet 1958’de. Görev düştüklerinde derya’yı abi, araba daydı ancak gizemli kazadan sonraki haftalarda cesetler.

canlı telefon sohbet hattı

Araba bulunabildi kasadan bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra ise yerel bir balıkçı korkunç bir keşif yaptı böyle güzel bir insan vücudu vardı kalıntılar ciddi şekilde çürümüştü tanımlanamıyor. Ordu reset sonunda huzura ermesi için işaretsiz bir mezara konuldu ama cesedinin suzi veya derya olup olmadığı Sicak Sohbet Hatti sorusu kasım 1990’da önemli güne kadar cevaplanamayacak the oil 190. Civarında leniyor göl boyunca köprü için bir açıklık inşa ederken ağır ekipman parçalarından biri yoldan çıktıkları bir, arabaya çarpmış arabayı sultan çektiklerinde suzi’nin taktığı mücevherlerden kalıntılar bulmuşlar besuzzi Sicak Sohbet. Hatti bulduktan sonra diğer parçaları bir araya getirdiler bunun deli olduğunu fark yani 59’da suda yüzerken bulunan ceset deli yay ama aitti vay canına yaptılar oradaki mezarlıklarda bulunan mezarlara yaptılar. Çok sıkıntılı peki herhangi bir şey duydunuz sular altında kalacağı netleştiğinde bazı mezarların buraya getirildiğini duydum yeni taşıdıklarını söylemişler ama bunu kesinlikle yapmamış taşınmış kim oldukları tespit edilmiş olabilir ama. Diğerleri suyun altında bırakılmış, duruma küpeli.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*