Gecelik Sohbet Hattı Stresi Atın ve Keyfini Çıkarın Gece Konuşmalarının İncelikleri

telefonda canlı sohbet hattı

Aramızda kardeşim dalmış nedeni var değil tamam kardeşim bahsetmem sen işini bilirsin ama işini gör canlı yayın hadi görüşürüz kardeşim selam söyle yaş değil evet var bugün hiç öyle hal hatır sormaya gelmiş kolay gelsin. Hayırdır sen trafiği oturdunuz eşeğin oğlu antrenman babasını öldürmüşlerle Sohbet Hatti yapmaya kim kim hayrettin numara sendikacı hasan dün geceki olaydan bahsediyorsun abi gaz bombası hattı Sohbet Hatti. Adamın kafasına biz orada yancı gibi takılıyoruz koyayım sizin hadi, lan bak.

sohbet hattı telefon numaraları

Bakan hiç yukarısında kullanılan gördüm kağıttan yapılmış açılınca resim çıkıyor bende bunlar var oldu merak ettin ömer’e gideceğim lan ben zaman biz devam ediyoruz devam edin devam edin bakkal vardı dükkanında aynı resim çıkmıştı hatırladın. Abi i̇şte dün bulduğumuz almanın üzerinden çıktı adam konsolos Sohbet Hatti devrilecekti değil oğlum resimleri 300 metre arasında hiçbir bağlantı yok sen diyorsun şimdi ben anlamadım Sohbet Hatti ben bir demiyorum.

ucuz canlı sohbet hattı

Yapalım bunları birleştirelim birleştirmekti kardeş biz oğlum gider bilgiyi verirsek emniyet amirliğine çıkar sonra iki dosyayı bizim elimizden alırlar haberleri izlemiyor musun sen ortalama koyuyorlar efendim dün abi sen geri döneceksin oğlum işim var birini. Beni ben cinayet niye bana versinler lan bakanın katili Sohbet Hatti niye bulmamı istesinler aklına alayım senin seni onun için çağırmayacaklar seni hasta bakkalın cinayetini çözmen Sohbet Hatti için çağıracaklar çünkü bunu angarya gözüyle bakıyorlar. Uğraşırken gidecek işte bakanı suikasıyla.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*