Dert Ortağı Sohbet Hatları Sorunlarınızı Paylaşın ve Destek Bulun

ucuz canlı sohbet hattı

Kocaman bir altın parçasıdır anda burada renk artı büyük bir parça görüyorum hadi toparlan gidelim buradan ama buraya i̇şte tam olarak bunun için gelmişsin bunun şimdiye kadar gördüğü menüyü altın olduğundan eminim araziyi işlemek istiyorum. Kadar basit arazi sahipleri ile konuşmaya gidiyoruz onlara eleği Sohbet Hatti göstereceğiz iyi bir karar verirler hepinizin cebine biraz altın girmiş olan umarım araziyi işleyebiliriz tabi Sohbet Hatti. Beni bir arazide altın arayacak zamanı olmayan davin sezonu anda, tehlikede.

ucuz sohbet hatlari

Artık bana iyi bir arazi vermelerinin zamanı geldi umarım toplantı iyi gidermemize izin verirler umarım bizden gitmemizi istemezler tamam dostum nasılsın merhaba abes iyiyim çok iyiyim harika evet getirdin size bir şey göstermek istiyorum bir. Elek harika tamam dostum bölgesinin sınır dışı bölgesinde altın Sohbet Hatti aradığını itiraf etmek için arazi sahipleriyle buluşuyor küçük altına bak küçük altınla birlikte tane altında Sohbet Hatti var şimdiye kadar gördüğüm iyilerinden biri oraya. Işlemek istiyorum doğuda dedin rahatının doğusunda harita var evet tam, şurası tamam.

sohbet hattı telefon

Bize noktayı gösterebilir misin lütfen anda neredeyiz söyleyebilir misin burayı denedik makine mezarlığı dediğiniz yer şube kolları denedik ben aşağı inmek istiyorum getirdiğim örnek orada bakabiliriz tam şurası hikayeleri daha önce çok duyduk bir sürü. Madenci geldi istiyorlarsa yapmalarına izin verdik ama sürekli başka Sohbet Hatti bir şey çıktı biraz şurayı kazalım dediler sonunda arazimiz darmadağın oldu daha fazlasına izin verme Sohbet Hatti konusunda açıkçası biraz kararsızım yani sadece bir. Eli bana iyi diyor hiç bilmiyorum iyiydi bak diyeceğim deyip, her toplantımız var onun bizimle birlikteydi ama bugün bir işi çıktı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*