Cazip Sohbet Hattı Fiyatları Bütçenize Uygun Seçenekler

uluslararası sohbet hattı

Kardeş tamam yarın konuşurum ben kim lan cinayet halit kalem yok onu dağıtıldığı hastanelere haber bırakmıştım bebelere doktorlarla konuşacaklardı hans ile beraber hakkını adını verdim tanıyan bir doktor çıkmışlar yarın gidip konuşacağım işte konuş oradan. Bir şey olmasın celil’e yüklediler hepsini bitti yani abi Sohbet Hatti sen yine git hocam iyi misin değil bukalem olduğunu evet hakkı amca gün önce gelmişti Sohbet Hatti. Bana boyun ağrıları vardı düzenli gelirdi her geldiğinde şampiyon bir, şeyler götürürdü benden bunlar.

canlı sohbet hattı telefon

Yeni gelmişti muayenesini yaptım tedavisi hakkında konuşuyorum baktım beni dinlemiyorsun gözü kalemlerde hocam kolay gelsin foto filmi akbaba narkotiğe eda sen çocuk şubede görevlendirildin boğaz cinayetinde kullanılan kalem bakkalı dükkanından alınmış katil geliyor bakkalı bıçaklıyor. Arada eşantiyon kalemi alıyor giriyor gidiyor onu hasat diyor Sohbet Hatti kesin narkotik yok komiserim müsvet demiyorum ona lan olsa canın sağ olsun bari kayıp şahıslara Sohbet Hatti falan verilirdi hiç değil kaybolan maybelen her. Gün yeni bir olay elde makine oraya koştur buraya koştu, ben sıkıldım iyice.

sohbet hattı telefon

Tamam ceset ceset görmüyorsun tuhaf oluyor başka şeyler görüyorsun güzel oluyor abi acaba diyorum milletin böyle bilgilenmesini sağlasa bir şeylerin önüne geçemez miyiz engelleyemez miyiz nasıl yapacaksın lan yıldızlı konuşalım gidelim konuşalım diyordun can öyle. Lan öyle deme aldım bize yardım eder iğdır başını Sohbet Hatti eder hala ilgileniyorsanız barış görkem’in adresini buldum nasıl olur birkaç kez bizim için başvurmuş alman Sohbet Hatti konsolosluğuna ikinci bir adres bildirmiş ama ilk. Başvuru sürede dilince i̇kinci adresi kaydı almamışlar bakalım korkak abi,.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*