Telefonda Sohbet Hattı Sesli İletişimle Daha Derin ve Samimi Sohbetler

sicak sohbet hatlari

Tahmin etmemiz gerek tesisin kapalı olduğu her saat yaklaşık ila 1.5.10 arası altın kaybediyoruz anda makine çalışacak durumda değil halkayı düzgün kaynak yapmadığım sürece kırılmaya devam edecek 110’sa ulaşmayı çok istiyorum ama bozuk bir makine. Ile maalesef bunu yapamam silindir dönerken kaydı kılavuz rayının Sohbet Hatti santimlik bir bölümü kırıldı anda silindirin tüm ağırlığı onu döndüren zincirin üstüne binmiş durumda david’in Sohbet Hatti. Silindiri tamir etmesi için önce ekskavatörle yerine yerleştirmesi gerekecek haber, vereyim evet devam hemen büyük ekskavatörü tesise getir.

sohbet hattı telefon

Silindiri kaldırmamız gerek anlaşıldı makineyi kapatıyor musunuz sıcak mısınız evet hemen gel lütfen fırın tesisteki sorun her neyse ciddi bir şeydir çünkü kilometre yol gitmem gerekecek jason excavatörü tesise götürerek çok önemli kazı zamanından saat. Kaybedecek istediğimiz gibi gitmiyor içinde altın olan toprak buluyoruz Sohbet Hatti sefer tesis bozuluyor jason davin ikinci adamı ekipteki deneyimli madenci montana’da başka bir operasyonum vardı Sohbet Hatti için son kurşuna kadar acil madenimi kapattım. Bundan sonra başarısızlık değil başarı hikayeleri.

sohbet hattı telefon

Istiyorum zaman giderek azalırken jason eve yüklü bir maaşla dönme şansının hızla tükendiğini biliyor ben altının büyüsüne falan katılmıyorum tesisine yaptığı saatlik yolculuğun ardından jason sorunu bir kendi başına teşhis etmek istiyor nathan’ı yıkama tesisi. Işletme konusunda öğreneceği çok şey var konuda farklı fikirlere Sohbet Hatti sahibiz makineyi kapattığında silindirin içindeki küçük toprağa kadar boşaltmak zorundasın ama şekilde olmuyor peki bize Sohbet Hatti anlatıyor bir saniye gelir misin tamam kameralar. Kapalı olduğuna göre sana şunu göstermek istiyorum dostum ,.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*