Sohbet Hattı Ücretleri Farklı Operatörlerin Tarifelerini İnceleme Kılavuzu

sohbet hattı telefon

Peşinde olduğumuzu öğrendi arada amirim dün geceden beri tahsin müdür stefanos anadolu lisesi’nde araştırıyor adam kumar oynamayı çok seviyormuş geçenlerde milyon kaybetmiş hangi otelde para kaybetmiş bizim meselesi oldu hallettik ilk uçakla geliyoruz konuş burada. Hesaplaşma konser dün gece bilgi işlemde ahmet seni aradığında Sohbet Hatti beni aramıştım şimdi kimmiş kıbrıs’ta kaçakçılık yapan biri eskiden ankara’da fabrikası varmış niye gittiğini bilmiyoruz Sohbet Hatti. Ama bakanı suikasıyla alakalı olabilir tamam çıkabilirsin emredersin vız vız, sen bunu kullanabilecek misin kazanırız nizameti zor bulduk.

canlı sohbet hattı ucuz

Burası nasıl olsun neden tek bırakıyorum oynamak varken böyle bir şeylik gibi atıyorsun biliyor musun dolma hisler teşekkürler fiyat anlamadığından arkadaşlar sağ olsun eğlenmem için ellerinden geleni yapıyorlar burada takılıyorum lütfen görüşüm bekliyorsunuz siz nereden. Biliyorsunuz siz nereden biliyorsunuz lan melisa tanışın size alman Sohbet Hatti polis teşkilatının ülke hanım neredesin bizim yollarda kaldı barış bana lazım ben size alakası var Sohbet Hatti hepimize lazım ahmet bey bir şey olduğu. Yok gelmişler buyur canım alman emniyetinden behzat başkomiser ankara cinayet, büro cinayetle alınanlarla beni işim.

ucuz canlı sohbet hattı

Var niye peşindesiniz ters bir durum varsa bileyim ercüment bir şey yok sen git ben geleceğim peşinden hadi git burada sıkıldım ben başka bir yere gidelim karışmıyoruz peşinde ben biliyorum başkomiselenme hadi nereden çıktı barış. Ahmet öldürecek lan yapıyoruz benden istiyorsun barış almanı istemiyorum Sohbet Hatti ben savaş istiyorum barış’a bir şey olursa senin hayatını yapacağımı biliyorsun kusura bakmayın abi bir Sohbet Hatti hata oldu diyeceksin onca kişiyi aldık içeriye..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*