Gece Sohbet Hatları Stresi Azaltın ve Eğlenceli Anlara Yelken Açın

telefonda canlı sohbet hattı

Olsun elimizden geleni yaptıkça tamir ettik kadar dayanır bilmiyorum gerçekten bilemiyorum ama noktada yapabileceğimiz tek şey dua etmek açın kadar dayanacak değil hiç bilmiyorum saat içinde kırılabilir yarın seni dayanabilir bilmiyorum %50 şans veriyorum ekip. Yeni bölgeye geçtiğinden beri günde ortalama ons altın çıkarıyor Sohbet Hatti çalışıyor şimdilik dün sadece yarım gün çalıştılar deyip sonucu kontrol ediyor zamanımız azalıyor jason’a araziden Sohbet Hatti. Mümkün olduğunca altın çıkarmasını söyledim çünkü son birkaç güne girdik, iyi toprağın kazılmasını.

canlı sohbet hattı telefon

Istiyorum daha ağır daha sert materyala ihtiyacımız var ama çok ince çok ince değiştin bakalım kadar çıkarmışız umarım düşündüğünden daha iyidir ama yine belli olmaz 4.30 altın görmem gerek nasıl görünüyor berbat berbatçesi 1.2 çok. Kötü nasıl görünüyor 1.2 olsun kadarını bile tahmin etmemiştim Sohbet Hatti berbat berbatçesi yeni arazide rekor seviyede gün ardından toprak kurumaya başlamış gibi görünüyor anda kötü Sohbet Hatti toprağa işliyoruz günde bir ons ile 110’la. Ulaşmamız mümkün değil iyi değil altın oranı aniden düşmeye başladı, makine bozuldu eğer toprağın.

sicak sohbet hatlari

Içinde altın yoksa tesisi boşuna çalıştırmak istemiyorum kurtarabilir miyiz emin değilim vermesi gereken önemli kararlar olan dev sağ kolu jason’ı görmeye gidiyor dinliyorum önündeyim konuşmamız gerek tamamdır her şey nasıl gidiyor yakında eski makinenin parçalarını. Çıkarmaya başlayabilirim kötü haberlerim var araziden verim alamıyoruz 1.2 Sohbet Hatti omuz çıkardım devam etme zamanı geldi başka bir yol bulmalıyız bence bir önce başlamalıyız hiç Sohbet Hatti zamanımız yok normalde onu işlememiz gerekiyordu öyle. Değil peki bana şunu söyler misin küçücük çanağın içinde tane, renk var onu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*