Canlı Sohbet Hattı Numarasıyla Hemen İletişim Kurun

ucuz sohbet hatlari

Doku bokuna savaş çıkardık ortada olur diyeceksin kadar tutacaksınız biz buradan birkaç saat keyfinize bakın telefonlarınızı verin yanlarından ayrılmayın emredersiniz duruşunu senin koyduğumun müziği geç taner’in nereden çıktınız ebenin sen arabayla git ben kurtarayım ben. Haber verirsin ara çıktınız lan amirim zaten bizim suçumuz Sohbet Hatti yoktu bizim günahımızı aldınız siz zaten fazla yatmadık sağ olsun ercüment bey bize burada kaçakçılık Sohbet Hatti. Işi ayarladı yavru vatana yavru milleti burada i̇şte hizmet bunlar, kim kapıda gördüğün gibi.

canlı sohbet hattı telefon

Unuttun sen beni yapacaksın lan adamı lan ercüment bunları yaşatır sanıyorsun sevkiyatın ortasında bunları düşünecek sevkiyat desem yatılı yapıyorsun nasılsın her zamanki gibi hazırım ben savaş bey talimatları bildirdi silahlar alacak ekip gelmek üzereymiş seni. Aradı benimle konuştu etrafta rus suriye ile ajanlar olduğu Sohbet Hatti söyleniyor bilgi verildi türkiye niye konuşmadı yapıyorsunuz seni direkt cebinden ercüman çözer daha halledemedim söyledim Sohbet Hatti teyit etmek için aradı senin muhatabın benim. Benimle konuşacaksın dikkat stres iyi bir.

canlı sohbet hattı ucuz

Şey değil hele oradayken barış görkem’i yaptınız yakalayabildiniz tanıyamadım ama hemen öldürmeyi düşünmüyorum zaten hikayesini merak ediyorum umarım yanlış adamı bulunca öldüreceksin dediğimi uzatma sen uzatma lan ben sadece nerede kalmıştın varsa bilmek isterim savaşın. Koyayım barış’a bir şey olmasın konteynerı göster paranı alacaksınız Sohbet Hatti abiye arayıp söyleyecekti telefonları aldılar konuşursan keserim lan seni yine miydin magosa mıydı onu bile Sohbet Hatti bilmiyorum yemin ediyorum lan ayı söylüyorum bari. Şehrin ismini doğru söyle lan malsa malsa malsa malsu lan, mal sana malsa artık onu bile bilmiyorum amirim mercimek git.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*