Avea Sohbet Hattı Avea Aboneleri İçin Özel Konuşma Fırsatları

sohbet hattı telefon

İki elini kullanmazsın zaman sağ elin sonraki amblemle hangi elim yaralanırsa yaralansın bunun zayıflığım olmasına izin vermem zayıfladı zaten biliyorum neymiş benim gel baksın peki zamandan beri yenisini kıskansın sen billa okey çanta neyse neyse. Anı düşündüm sen dövsen ben sensiz yaşamak daha büyük Sohbet Hatti bir cehennem kısa çocuğunun bunu istemesi daha büyük bir cehennem olur doğru değil değil lütfen Sohbet Hatti. Zor bir gün müydü uyandırdın üzgünüm anne iyi çıkardın yorgun, görünüyorsun tamam iyi geceler hayır kapatma burası çok havasız evet arkadaşlar vps yönetimi derslerimize devam ediyoruz şimdi.

canlı sohbet hattı ucuz

Yapmıştık son sunucumuzu yani vps’imizi deneme amaçlı aldığım dersler için aldım vps’imi sıfırlamıştım yeniden bir şuradan değil instal sistem bölümünden ubuntu 18.04 sipars alacağız uzak sunuculara ondan sonra sudo suda yani şey demek kullanıcı demek. Port yazdığımızda gözükmüyor kurulmasını istiyorsak ona göre bize bir Sohbet Hatti komut veriyor burada transit burada ilk önce alp’in bizi buraya yazıyoruz email adresimizi yazalım i̇stediğiniz Sohbet Hatti bir e-mail adresi ben şifreyi şekilde belirledim. Kendim için çok kılavuz kurmuyoruz dediğim gibi şekilde bir komut, oluşturuyoruz generate instockhome.

telefonda canlı sohbet hattı

Want ondan sonra şurada zaten ile bağlandığımız için üstteki şeyi ile ilişkimiz yok onu alıyoruz ilki olanı yapıştırıyoruz arkasından önüne gelip ikinci komutu alıyoruz onda sağ tık yapıyoruz sonra enter yapıyoruz sana yes diyorum burada. Bize soruyor şunları şunları kuracağım dakika alıyor size veriyor Sohbet Hatti 185 kurulum orada bebeğim selamlar arkadaşlar bugün sizlere gayet ücretsiz programsız org arkadaşlar zaten ben Sohbet Hatti size yiyecek olursak gördüğünüz gibi arkadaşlar bütün. Sosyal medyalardan istediğiniz videoları çok basit bir şekilde indirebilirsiniz i̇zlesene, var instagram var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*