Avea Sohbet Hattı Avea Aboneleri İçin Özel İletişim Fırsatları

sohbet hattı telefon

Bakar biz cinayetçiyiz atsalar satsalar biz cinayetsiz cinayet biz olmuşuz yani nasıl yapacağız işi gideceğiz alacağız sonuç olarak hala polis değil misin benim kaybedecek bir şeyim yok tabii ama sizin var benim köye takabilecek tek. Şey eda bir sizler annem var bir babam var Sohbet Hatti kardeşim benim bayağı var bir yerden varım ben gelirim abi hadi lan seni kıracağım kapının Sohbet Hatti. Koyayımayım abi ben barış’ı kıyametini buldum bakayım bunlar kitap değil, hepsi defter bayağıdır bunlar efendim her şeyi yazmış erde şunu.

uluslararası sohbet hattı

Buldum bir baksana günlere bak pikniğe gittik babam ekleri pişirmek için mangal yaktı mangal çok duman çıkartmıştı arkadaşımla tühtüf oyn çok eğlenceliydi sonra uzaktan bakkal amca bizi göstererek bağırıyordu babam hemen bizi aldı bir şey. Patladı annem beni bırakmadı koştuk babamla ablam geride kaldı Sohbet Hatti yere düştüler ağladım ben oğlum muhtar anlatmıştı lan darbeden önce mahalle operasyon düzenlemişler fatih’i vurmuşlar Sohbet Hatti günden sonra ailenin geri kalanından hiç haber. Alamamışlar veresiye defteri büyük bir ihtimalle barış’a ait aileyi ihbar, eden adam bakkal hakkı annem.

canlı sohbet hattı ucuz

Sürekli ahmet yener diye birini bela okuyordu sonra babam anneme sarıldı babam anneme üzülmemesi gerektiğini ağlayarak hiçbir şeyi halledemeyeceğimizi her şeyin güzel olacağını söyledi hazırlandık hep beraber pikniğe gittik biraz eğlenelim moralimiz yerine gelsin diye. Aynı günden bahsediyor aynı günden bahsediyor neden fatih görkem Sohbet Hatti bir araştır bakalım hangi fabrikada çalışmış işten çıkartılmış kim çıkartmış onları bir araştır ahmet yener Sohbet Hatti kim hepsini bir bul bakalım ben bir. Daha bakayım iyi görünmüyorsun kafası işte hatır ahmet yener araştırıyoruz, onunla.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*