Sicak Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Son dakika biz plan yaptık yoksa var söverdim sana faruk ama kızlar güzel daha yolda bulduklarını kimlerle nasıl bir laf vardır yolda bulduklarına bilmem linkini bulursan benim hesap oldu ama kızlar çok güzeldi senden güzel ekli senin yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişirsen gibi devam ediyordu aslı ben yeni bir taktik geliştirdim tatlım gözüme aylaynırı zor çekiyorum bir diyorlar bana şerefsiz adamları takip. Yani gerek var valla hiç gerek yok yeni taktik istiyor ölüye yatacaksın görmedim duymadım bilmiyorum anamı takılmış i̇yi yapmış başkasına bakmış i̇yi yapmış mys faruk gibileride getirmesi Sohbet Hatti yemin, ediyorum havada karada. Uçanı kaçanı hiç fark etmez köpek buradaki kasa katına denk geldik mal için soyundum kanal için kadını birbirine düşürdün için kadının peki çoluk çocuk hayallerinden bahsettim bunlar hep kanal için değil fatih’in yoktu. Alfabe yalan söylemiyor adam yaptı bunları zamanında kanal içinde bunlar kötü niyetle değil belli olur belki bir gün.

Sohbet hatti

Siz yaparsınız demir imkan frakta böyle yürüyormuş gerçek yani kadın kalanda tutmak için sevgili olmak lazım şimdi fingirdemek lazımmış ben böyle yapayım dedim 4-5 kare birbirine girdi ben aslı bizim sülale geri. Alacağım kardeşim koydum bir kızları birbirine soktuktan sonra kempro girmiyor aslı faruk bunu tanıyor musun diyorum tanıyorum diyor öbürü tanıyor onu bir işin kötü n11cep almanya civarından buluyor adam kolay ulaşabileceği yerden ikisi. Aynı anda almanya’dan olunca tabii patladılar fena ama iyiydi güzel günlerdi yemin ederim burak kızların ikisi bana geldi ağlama çal lan bana niye ağlıyorsun Sohbet Hatti tolga beyciğim hoş geldiniz, bugün nisan hani. Tolga’ya söz vermiştin ilkini verecektin ben burhan’a verecektin ama burhan çıktı galiba vermem ama seda söz vermişti ben hatırlıyorum dakika var seda vergisi hakan salatalığın gördün yemin ederim eriniyorum yoksa kalkıp sallardın ama. Bunu alırsın diye alıyorsun lan aylin sen görecektim bugün salatalığı gösterdim yemin ederim var.

Sohbet hatti

Girdiler şok biçim salatalık lan diyorlar i̇şbank gördü kızım bak orada elinde telefon zaping zaping yapıyorsun kelimesi hey yavrum hey aslıcığım tarık gördü diyorsun farın gördüğünü sünneti görmedi burada üstünden mastırbasyon yapan. Onu dersin ben bir defa burada üstünde mastırbasyon yapan bir adam gördüm gün bugündür kamera kontrolü yapmayı bıraktım abi yoktur bence gözler harbiden neler gördü gidi gazoz şişesinin şeyine dersin tövbeler olsun bunu. Yapan erkek lan kanalda takılıyoruz harbiden lan adam şöyle vazelin okudu üstüne bir ananı avradını aga ben bir kere neye şahit oldum biliyor musun Sohbet Hatti kızım birini ise dedorant, atık kalıyordu annesi. Geldi bir hata bunu kamerada bir bir bir tolga ses var tatlım seda hanım rengini yeşile düşürelim evet ama bitireceğim şartlarınız eşit değil seni atıyor değil saniye bekle başkan olduysa kesin çalışıyorsun resul. Sizindir sen bence çalışmıyorsun burada başkanları çok bak gidip oğlumu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*